LKS Dziecanovia Dziekanowice - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zczuba.tv

Kalendarium

29

05-2017

pon.

20 urodziny obchodzi Bartłomiej Tuleja

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

Lubomir Wiśniowa - Dziecanovia Dziekanowice - 18:00

01

06-2017

czwartek

22 urodziny obchodzi Daniel Dębowski

02

06-2017

piątek

03

06-2017

sobota

04

06-2017

niedziela

Sęp Droginia - Dziecanovia Dziekanowice - 15:00

Najnowsza galeria

Mecz Seniorów Dziecanovia Dziekanowice 2-1 Wrzosy Osieczany 01.04.2017r.
Ładowanie...

Sport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
Lubomir Wiśniowa 0:4 Jordan Sum Zakliczyn
Skalnik Trzemeśnia 1:4 Wrzosy Osieczany
Rokita Kornatka 3:3 Dziecanovia Dziekanowice
LKS Trzebunia 2:4 Zielonka Gamar Wrząsowice
Topór Tenczyn 1:2 Wróblowianka Kraków
LKS Rudnik II 0:6 Clavia Świątniki Górne
Orzeł Nowa Wieś 1:2 Iskra Głogoczów
Sęp Droginia 1:3 Beskid Tokarnia

Wyszukiwarka

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-06 Dziecanovia Dziekanowice 3:1 Wróblowianka Kraków relacja ›
2016-08-06 Jordan Sum Zakliczyn 1:0 Topór Tenczyn zobacz ›
2016-08-06 Lubomir Wiśniowa 2:2 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
2016-08-06 Sęp Droginia 4:1 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
2016-08-06 LKS Rudnik II 1:7 Rokita Kornatka zobacz ›
2016-08-07 Beskid Tokarnia 0:6 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
2016-08-07 Clavia Świątniki Górne 2:0 Wrzosy Osieczany zobacz ›
2016-08-07 Iskra Głogoczów 0:1 LKS Trzebunia zobacz ›
2016-08-13 Zielonka Gamar Wrząsowice 6:1 LKS Rudnik II zobacz ›
2016-08-13 Sęp Droginia 1:1 Rokita Kornatka zobacz ›
2016-08-13 Wróblowianka Kraków 1:2 Iskra Głogoczów zobacz ›
2016-08-13 Wrzosy Osieczany 2:3 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
2016-08-13 Beskid Tokarnia 4:1 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
2016-08-14 Skalnik Trzemeśnia 2:2 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
2016-08-14 Topór Tenczyn 3:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
2016-08-14 LKS Trzebunia 1:2 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
2016-08-20 Clavia Świątniki Górne 1:2 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
2016-08-20 Dziecanovia Dziekanowice 2:2 Beskid Tokarnia relacja ›
2016-08-20 LKS Rudnik II 3:3 Sęp Droginia zobacz ›
2016-08-21 Iskra Głogoczów 1:2 Wrzosy Osieczany zobacz ›
2016-08-21 Jordan Sum Zakliczyn 1:2 Wróblowianka Kraków zobacz ›
2016-08-21 Lubomir Wiśniowa 2:0 LKS Trzebunia zobacz ›
2016-08-21 Orzeł Nowa Wieś 0:1 Topór Tenczyn zobacz ›
2016-08-21 Rokita Kornatka 5:1 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
2016-08-27 Sęp Droginia 0:2 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
2016-08-27 Topór Tenczyn 1:1 Rokita Kornatka zobacz ›
2016-08-27 Wróblowianka Kraków 1:2 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
2016-08-27 Wrzosy Osieczany 4:2 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
2016-08-27 Clavia Świątniki Górne 1:5 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
2016-08-28 Skalnik Trzemeśnia 5:0 LKS Rudnik II zobacz ›
2016-08-28 LKS Trzebunia 2:0 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
2016-08-28 Beskid Tokarnia 6:2 Iskra Głogoczów zobacz ›
2016-09-03 Dziecanovia Dziekanowice 1:3 Zielonka Gamar Wrząsowice relacja ›
2016-09-03 Jordan Sum Zakliczyn 1:2 Beskid Tokarnia zobacz ›
2016-09-03 Lubomir Wiśniowa 0:4 Wrzosy Osieczany zobacz ›
2016-09-03 Orzeł Nowa Wieś 0:2 Wróblowianka Kraków zobacz ›
2016-09-03 LKS Rudnik II 2:0 Topór Tenczyn zobacz ›
2016-09-03 Sęp Droginia 1:1 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
2016-09-04 Iskra Głogoczów 2:0 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
2016-09-04 Rokita Kornatka 0:0 LKS Trzebunia zobacz ›
2016-09-10 Zielonka Gamar Wrząsowice 5:2 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
2016-09-10 Wróblowianka Kraków 0:1 Rokita Kornatka zobacz ›
2016-09-10 Wrzosy Osieczany 0:1 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
2016-09-10 Beskid Tokarnia 1:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
2016-09-10 Clavia Świątniki Górne 1:2 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
2016-09-10 Dziecanovia Dziekanowice 3:2 Iskra Głogoczów relacja ›
2016-09-11 Topór Tenczyn 3:2 Sęp Droginia zobacz ›
2016-09-11 LKS Trzebunia 1:1 LKS Rudnik II zobacz ›
2016-09-17 Jordan Sum Zakliczyn 2:2 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
2016-09-17 Lubomir Wiśniowa 3:3 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
2016-09-17 LKS Rudnik II 1:1 Wróblowianka Kraków zobacz ›
2016-09-17 Sęp Droginia 4:2 LKS Trzebunia zobacz ›
2016-09-18 Iskra Głogoczów 3:2 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
2016-09-18 Orzeł Nowa Wieś 1:2 Beskid Tokarnia zobacz ›
2016-09-18 Rokita Kornatka 5:0 Wrzosy Osieczany zobacz ›
2016-09-18 Skalnik Trzemeśnia 2:2 Topór Tenczyn zobacz ›
2016-09-24 Zielonka Gamar Wrząsowice 4:0 Topór Tenczyn zobacz ›
2016-09-24 Dziecanovia Dziekanowice 3:3 Lubomir Wiśniowa relacja ›
2016-09-25 Wrzosy Osieczany 9:2 LKS Rudnik II zobacz ›
2016-09-25 Wróblowianka Kraków 5:0 Sęp Droginia zobacz ›
2016-09-25 LKS Trzebunia 5:3 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
2016-09-25 Beskid Tokarnia 2:1 Rokita Kornatka zobacz ›
2016-09-25 Iskra Głogoczów 2:1 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
2016-09-25 Clavia Świątniki Górne 2:0 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
2016-10-01 Jordan Sum Zakliczyn 2:4 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
2016-10-01 LKS Rudnik II 2:2 Beskid Tokarnia zobacz ›
2016-10-01 Sęp Droginia 3:1 Wrzosy Osieczany zobacz ›
2016-10-01 Lubomir Wiśniowa 1:2 Iskra Głogoczów zobacz ›
2016-10-02 Topór Tenczyn 2:3 LKS Trzebunia zobacz ›
2016-10-02 Orzeł Nowa Wieś 0:4 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
2016-10-02 Rokita Kornatka 1:3 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
2016-10-02 Skalnik Trzemeśnia 1:1 Wróblowianka Kraków zobacz ›
10  2016-10-08 Jordan Sum Zakliczyn 3:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
10  2016-10-08 Wrzosy Osieczany 4:0 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
10  2016-10-08 Dziecanovia Dziekanowice 4:2 Rokita Kornatka relacja ›
10  2016-10-08 Zielonka Gamar Wrząsowice 8:1 LKS Trzebunia zobacz ›
10  2016-10-08 Wróblowianka Kraków 1:0 Topór Tenczyn zobacz ›
10  2016-10-08 Clavia Świątniki Górne 2:3 LKS Rudnik II zobacz ›
10  2016-10-08 Iskra Głogoczów 2:3 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
10  2016-10-09 Beskid Tokarnia 2:3 Sęp Droginia zobacz ›
11  2016-10-15 Lubomir Wiśniowa 0:2 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
11  2016-10-15 Topór Tenczyn 3:5 Wrzosy Osieczany zobacz ›
11  2016-10-15 LKS Rudnik II 1:7 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
11  2016-10-16 Rokita Kornatka 4:3 Iskra Głogoczów zobacz ›
11  2016-10-16 Sęp Droginia 2:4 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
11  2016-10-16 Orzeł Nowa Wieś 4:5 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
11  2016-10-16 Skalnik Trzemeśnia 0:4 Beskid Tokarnia zobacz ›
11  2016-10-16 LKS Trzebunia 1:2 Wróblowianka Kraków zobacz ›
12  2016-10-22 Wrzosy Osieczany 3:1 LKS Trzebunia zobacz ›
12  2016-10-22 Beskid Tokarnia 3:0 Topór Tenczyn zobacz ›
12  2016-10-22 Clavia Świątniki Górne 3:0 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
12  2016-10-22 Jordan Sum Zakliczyn 0:1 Rokita Kornatka zobacz ›
12  2016-10-22 Iskra Głogoczów 1:1 LKS Rudnik II zobacz ›
12  2016-10-23 Dziecanovia Dziekanowice 2:0 Sęp Droginia relacja ›
12  2016-10-23 Lubomir Wiśniowa 1:5 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
12  2016-10-23 Zielonka Gamar Wrząsowice 1:0 Wróblowianka Kraków zobacz ›
13  2016-10-29 Wróblowianka Kraków 5:0 Wrzosy Osieczany zobacz ›
13  2016-10-30 LKS Rudnik II 1:1 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
13  2016-10-30 Topór Tenczyn 4:4 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
13  2016-10-30 Rokita Kornatka 3:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
13  2016-10-30 Orzeł Nowa Wieś 1:1 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
13  2016-10-30 LKS Trzebunia 4:2 Beskid Tokarnia zobacz ›
13  2016-10-30 Skalnik Trzemeśnia 1:3 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
13  2016-10-30 Sęp Droginia 2:4 Iskra Głogoczów zobacz ›
14  2016-11-05 Dziecanovia Dziekanowice 3:0 Topór Tenczyn zobacz ›
14  2016-11-05 Clavia Świątniki Górne 0:0 LKS Trzebunia zobacz ›
14  2016-11-05 Orzeł Nowa Wieś 0:3 Rokita Kornatka zobacz ›
14  2016-11-05 Iskra Głogoczów 3:1 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
14  2016-11-05 Beskid Tokarnia 2:2 Wróblowianka Kraków zobacz ›
14  2016-11-05 Zielonka Gamar Wrząsowice 3:1 Wrzosy Osieczany zobacz ›
14  2016-11-05 Jordan Sum Zakliczyn 3:0 Sęp Droginia zobacz ›
14  2016-11-05 Lubomir Wiśniowa 5:1 LKS Rudnik II zobacz ›
15  2016-11-11 Orzeł Nowa Wieś 5:1 LKS Rudnik II zobacz ›
15  2016-11-11 Skalnik Trzemeśnia 2:3 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
15  2016-11-11 Topór Tenczyn 3:1 Iskra Głogoczów zobacz ›
15  2016-11-11 Sęp Droginia 0:2 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
15  2016-11-11 Rokita Kornatka 1:4 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
15  2016-11-11 Wrzosy Osieczany 2:0 Beskid Tokarnia zobacz ›
15  2016-11-11 LKS Trzebunia 1:2 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
15  2016-11-11 Wróblowianka Kraków 1:0 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
16  2017-03-25 Wróblowianka Kraków 2:5 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
16  2017-03-25 Skalnik Trzemeśnia 3:2 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
16  2017-03-25 Orzeł Nowa Wieś 0:0 Sęp Droginia zobacz ›
16  2017-03-25 Wrzosy Osieczany 3:0 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
16  2017-03-25 LKS Trzebunia 0:2 Iskra Głogoczów zobacz ›
16  2017-03-26 Topór Tenczyn 4:0 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
16  2017-03-26 Zielonka Gamar Wrząsowice 1:2 Beskid Tokarnia zobacz ›
16  2017-05-31 Rokita Kornatka LKS Rudnik II 18:00
17  2017-04-01 Orzeł Nowa Wieś 2:2 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
17  2017-04-01 Jordan Sum Zakliczyn 0:0 LKS Trzebunia zobacz ›
17  2017-04-01 Dziecanovia Dziekanowice 2:1 Wrzosy Osieczany relacja ›
17  2017-04-01 Clavia Świątniki Górne 1:4 Beskid Tokarnia zobacz ›
17  2017-04-02 LKS Rudnik II 0:4 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
17  2017-04-02 Rokita Kornatka 3:1 Sęp Droginia zobacz ›
17  2017-04-02 Lubomir Wiśniowa 0:2 Topór Tenczyn zobacz ›
17  2017-04-02 Iskra Głogoczów 1:2 Wróblowianka Kraków zobacz ›
18  2017-04-08 Zielonka Gamar Wrząsowice 3:0 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
18  2017-04-08 Beskid Tokarnia 2:4 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
18  2017-04-08 Wrzosy Osieczany 5:1 Iskra Głogoczów zobacz ›
18  2017-04-08 Wróblowianka Kraków 0:3 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
18  2017-04-08 Skalnik Trzemeśnia 2:0 Rokita Kornatka zobacz ›
18  2017-04-08 Sęp Droginia 2:0 LKS Rudnik II zobacz ›
18  2017-04-09 LKS Trzebunia 1:3 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
18  2017-04-09 Topór Tenczyn 2:0 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
19  2017-04-15 Zielonka Gamar Wrząsowice 2:1 Sęp Droginia zobacz ›
19  2017-04-15 LKS Rudnik II 0:2 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
19  2017-04-15 Rokita Kornatka 1:4 Topór Tenczyn zobacz ›
19  2017-04-15 Orzeł Nowa Wieś 2:0 LKS Trzebunia zobacz ›
19  2017-04-15 Lubomir Wiśniowa 1:2 Wróblowianka Kraków zobacz ›
19  2017-04-15 Jordan Sum Zakliczyn 0:4 Wrzosy Osieczany zobacz ›
19  2017-04-15 Iskra Głogoczów 2:1 Beskid Tokarnia zobacz ›
19  2017-04-15 Dziecanovia Dziekanowice 2:3 Clavia Świątniki Górne relacja ›
20  2017-04-22 Clavia Świątniki Górne 0:0 Iskra Głogoczów zobacz ›
20  2017-04-22 Wrzosy Osieczany 1:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
20  2017-04-22 Wróblowianka Kraków 2:3 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
20  2017-04-22 Skalnik Trzemeśnia 1:2 Sęp Droginia zobacz ›
20  2017-04-23 Zielonka Gamar Wrząsowice 1:0 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
20  2017-04-23 LKS Trzebunia 2:0 Rokita Kornatka zobacz ›
20  2017-04-23 Topór Tenczyn 2:0 LKS Rudnik II zobacz ›
20  2017-05-31 Beskid Tokarnia Jordan Sum Zakliczyn 18:00
21  2017-04-29 Skalnik Trzemeśnia 2:2 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
21  2017-04-29 Rokita Kornatka 4:0 Wróblowianka Kraków zobacz ›
21  2017-04-29 Orzeł Nowa Wieś 2:3 Wrzosy Osieczany zobacz ›
21  2017-04-29 Jordan Sum Zakliczyn 4:0 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
21  2017-04-30 Lubomir Wiśniowa 1:1 Beskid Tokarnia zobacz ›
21  2017-04-30 LKS Rudnik II 1:2 LKS Trzebunia zobacz ›
21  2017-05-17 Iskra Głogoczów 0:2 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
21  2017-05-24 Sęp Droginia 1:2 Topór Tenczyn zobacz ›
22  2017-05-02 Zielonka Gamar Wrząsowice 1:3 Iskra Głogoczów zobacz ›
22  2017-05-03 Dziecanovia Dziekanowice 3:3 Jordan Sum Zakliczyn relacja ›
22  2017-05-03 Clavia Świątniki Górne 5:0 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
22  2017-05-03 Wróblowianka Kraków 2:2 LKS Rudnik II zobacz ›
22  2017-05-03 LKS Trzebunia 1:4 Sęp Droginia zobacz ›
22  2017-05-03 Beskid Tokarnia 4:1 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
22  2017-05-03 Wrzosy Osieczany 3:2 Rokita Kornatka zobacz ›
22  2017-05-03 Topór Tenczyn 1:0 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
23  2017-05-06 Sęp Droginia 2:2 Wróblowianka Kraków zobacz ›
23  2017-05-06 Skalnik Trzemeśnia 1:0 LKS Trzebunia zobacz ›
23  2017-05-06 Jordan Sum Zakliczyn 0:0 Iskra Głogoczów zobacz ›
23  2017-05-07 LKS Rudnik II 0:3 Wrzosy Osieczany zobacz ›
23  2017-05-07 Topór Tenczyn 1:2 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
23  2017-05-07 Rokita Kornatka 4:3 Beskid Tokarnia zobacz ›
23  2017-05-31 Lubomir Wiśniowa Dziecanovia Dziekanowice 18:00
23  2017-05-31 Orzeł Nowa Wieś Clavia Świątniki Górne 18:00
24  2017-05-13 Zielonka Gamar Wrząsowice 2:3 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
24  2017-05-13 Wrzosy Osieczany 6:1 Sęp Droginia zobacz ›
24  2017-05-13 LKS Trzebunia 4:3 Topór Tenczyn zobacz ›
24  2017-05-13 Dziecanovia Dziekanowice 0:2 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
24  2017-05-13 Wróblowianka Kraków 1:0 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
24  2017-05-14 Beskid Tokarnia 2:0 LKS Rudnik II zobacz ›
24  2017-05-14 Iskra Głogoczów 1:0 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
24  2017-05-14 Clavia Świątniki Górne 0:2 Rokita Kornatka zobacz ›
25  2017-05-20 Lubomir Wiśniowa 0:4 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
25  2017-05-20 Skalnik Trzemeśnia 1:4 Wrzosy Osieczany zobacz ›
25  2017-05-20 Sęp Droginia 1:3 Beskid Tokarnia zobacz ›
25  2017-05-21 Rokita Kornatka 3:3 Dziecanovia Dziekanowice zobacz ›
25  2017-05-21 LKS Trzebunia 2:4 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
25  2017-05-21 Topór Tenczyn 1:2 Wróblowianka Kraków zobacz ›
25  2017-05-21 LKS Rudnik II 0:6 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
25  2017-05-21 Orzeł Nowa Wieś 1:2 Iskra Głogoczów zobacz ›
26  2017-05-27 Zielonka Gamar Wrząsowice Lubomir Wiśniowa 18:00
26  2017-05-27 Wrzosy Osieczany Topór Tenczyn 17:00
26  2017-05-27 Dziecanovia Dziekanowice LKS Rudnik II 18:00
26  2017-05-27 Clavia Świątniki Górne Sęp Droginia 17:00
26  2017-05-27 Jordan Sum Zakliczyn Orzeł Nowa Wieś 16:00
26  2017-05-27 Wróblowianka Kraków LKS Trzebunia 17:00
26  2017-05-28 Iskra Głogoczów Rokita Kornatka 17:00
26  2017-05-28 Beskid Tokarnia Skalnik Trzemeśnia 17:00
27  2017-06-04 LKS Trzebunia Wrzosy Osieczany 15:00
27  2017-06-04 Topór Tenczyn Beskid Tokarnia 15:00
27  2017-06-04 Skalnik Trzemeśnia Clavia Świątniki Górne 15:00
27  2017-06-04 Rokita Kornatka Jordan Sum Zakliczyn 15:00
27  2017-06-04 LKS Rudnik II Iskra Głogoczów 15:30
27  2017-06-04 Sęp Droginia Dziecanovia Dziekanowice 15:00
27  2017-06-04 Orzeł Nowa Wieś Lubomir Wiśniowa 15:00
27  2017-06-04 Wróblowianka Kraków Zielonka Gamar Wrząsowice 15:00
28  2017-06-10 Wrzosy Osieczany Wróblowianka Kraków 18:00
28  2017-06-10 Jordan Sum Zakliczyn LKS Rudnik II 16:00
28  2017-06-10 Clavia Świątniki Górne Topór Tenczyn 17:00
28  2017-06-10 Lubomir Wiśniowa Rokita Kornatka 16:00
28  2017-06-10 Beskid Tokarnia LKS Trzebunia 18:00
28  2017-06-10 Dziecanovia Dziekanowice Skalnik Trzemeśnia 18:00
28  2017-06-10 Iskra Głogoczów Sęp Droginia 17:00
28  2017-06-11 Zielonka Gamar Wrząsowice Orzeł Nowa Wieś 16:00
29  2017-06-14 Topór Tenczyn Dziecanovia Dziekanowice 18:00
29  2017-06-14 LKS Trzebunia Clavia Świątniki Górne 18:00
29  2017-06-14 Rokita Kornatka Orzeł Nowa Wieś 18:00
29  2017-06-14 Skalnik Trzemeśnia Iskra Głogoczów 18:00
29  2017-06-14 Wróblowianka Kraków Beskid Tokarnia 18:00
29  2017-06-14 Wrzosy Osieczany Zielonka Gamar Wrząsowice 18:00
29  2017-06-14 Sęp Droginia Jordan Sum Zakliczyn 18:00
29  2017-06-14 LKS Rudnik II Lubomir Wiśniowa 18:00
30  2017-06-17 LKS Rudnik II Orzeł Nowa Wieś 17:00
30  2017-06-17 Jordan Sum Zakliczyn Skalnik Trzemeśnia 17:00
30  2017-06-17 Iskra Głogoczów Topór Tenczyn 17:00
30  2017-06-17 Lubomir Wiśniowa Sęp Droginia 17:00
30  2017-06-17 Zielonka Gamar Wrząsowice Rokita Kornatka 17:00
30  2017-06-17 Beskid Tokarnia Wrzosy Osieczany 17:00
30  2017-06-17 Dziecanovia Dziekanowice LKS Trzebunia 17:00
30  2017-06-17 Clavia Świątniki Górne Wróblowianka Kraków 17:00

Zegar

Reklama

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Główna Administracja (25228660)
status Gadu-Gadu
Sprawy Dotyczące Juniorów (629809)
status Gadu-Gadu
Sprawy Dotyczące Trampkarzy (13755984)
status Gadu-Gadu

Ostatnie spotkanie

Rokita KornatkaDziecanovia Dziekanowice
Rokita Kornatka 3:3 Dziecanovia Dziekanowice
2017-05-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Lubomir WiśniowaDziecanovia Dziekanowice
Lubomir Wiśniowa   Dziecanovia Dziekanowice
2017-05-31, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Zielonka Gamar Wrząsowice - Lubomir Wiśniowa
Wrzosy Osieczany - Topór Tenczyn
Dziecanovia Dziekanowice - LKS Rudnik II
Iskra Głogoczów - Rokita Kornatka
Clavia Świątniki Górne - Sęp Droginia
Jordan Sum Zakliczyn - Orzeł Nowa Wieś
Beskid Tokarnia - Skalnik Trzemeśnia
Wróblowianka Kraków - LKS Trzebunia

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 49, wczoraj: 189
ogółem: 1 570 703

statystyki szczegółowe