Dziecanovia Dziekanowice 4-2 Lubomir Wiśniowa (Juniorzy)

• autor: LKS Dziecanovia, 2011-09-15 10:32

Dziecanovia Dziekanowice 4-2 Lubomir Wiśniowa (2-1)
    (Juniorzy)

Dnia 14.09.2011 nasi Juniorzy zmierzyli się z drużyną Lubomira Wiśniowa. Był to mecz na szczycie Tabeli. Dziexa zaczęła mecz bez dwóch podstawowych obrońców i pomocnika...

czytaj dalej...

Relacja spotkania

herb Dziecanovia Dziekanowice 4:2 herb Lubomir Wiśniowa
Dziecanovia Dziekanowice   Lubomir Wiśniowa

2011-09-14, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Mecz zaczął się od szybkiego ataku i szybko zdobytej bramki po wrzutce z rzutu rożnego którą na bramkę zamienił Mateusz Michalik. Niestety kilka minut później było już 1:1 po wykorzystanym rzucie karnym przez drużynę gości. Jednak nasi juniorzy nie załamali się tą stratą bramki i atakowali, przyniosło to skutek w 30 minucie gdyż Piotr Hankus oddał bardzo dobry strzał z dystansu i bramkarz Lubomira był zmuszony wyciągnąć piłkę z bramki, było 2:1. Taki wynik utrzymał się do końca I połowy.

Druga połowa rozpoczęła się od wyrównanej gry. Dopiero około 60 minuty Dziexa przejęła inicjatywę i zdobyła bramkę na 3:1 której autorem był Michalik. Do 78 minuty było 3:1 jednak Lubomir zdobył bramkę na 3:2. Goście za wszelką cenę chcieli doprowadzić do wyrównania co ich zgubiło, długie podanie Górala zamienił na bramkę Tomasz Głąb czym ustalił wynik spotkania na 4:2 dla Dziecanovi.

___________________________________________________________________________________________________