• autor: LKS Dziecanovia, 2011-10-23 17:45

Dziecanovia Dziekanowice 1-2 Clavia Świątniki Górne (0-1)

Skład Dziecanovia: Hebda - Marciniak (58 Wandas), Stasiak M. (58 Nowak) Miękina P. Wrona (45 Rudek D.), Łyżczarz R. Wilk, Wojnarowski, Michalik (75 Szczepaniec), Gacek, Łyżczarz S.

Rezerwa: Michalik, Szczepaniec, Wandas, Rudek D.

Dziecanovia Dziekanowice (A Klasa Myślenice) przegrała 1:2 z Clavia Świątniki Górne. Kontuzjowani zostali Łukasz Marciniak i Mariusz Stasiak. Zawodnicy trafili do szpitala.

Dwunasta kolejka A klasy ligi seniorów grupa Myślenice była pechowa nie tylko dla Dziecanovi Dziekanowice. W 58 minucie spotkania kontuzji głowy doznali dwaj obrońcy drużyny gospodarzy Łukasz Marciniak i kapitan zespołu Mariusz Stasiak. Na skutek zderzenia głowami w walce o górna piłkę zawodnikom potrzebna była natychmiastowa pomoc lekarza. Po kilku minutach...

Kibiców: 50

Dwunasta kolejka A klasy ligi seniorów grupa Myślenice była pechowa nie tylko dla Dziecanovi Dziekanowice. W 58 minucie spotkania kontuzji głowy doznali dwaj obrońcy drużyny gospodarzy Łukasz Marciniak i kapitan zespołu Mariusz Stasiak. Na skutek zderzenia głowami w walce o górna piłkę zawodnikom potrzebna była natychmiastowa pomoc lekarza. Po kilku minutach zawodnicy zeszli z boiska o własnych siłach a kilka chwil potem udali się karetką do szpitala.

1:2 — Dziecanovia przegrywa z Clavia:

Dziexa przystąpiła do spotkania w najmocniejszym składzie, W pierwszej połowie kibice jeszcze dobrze nie „zagrzali” miejsc, a już były dwie sytuacje bramkowe W 3 min. gospodarze mogli objąć prowadzenie, a 2 minuty później powinni podwyższyć wynik na 2-0 ale tak się nie stało. w pierwszej sytuacji zespołu z Świątnik ratował bramkarz a w drugiej słupek . Około 25min, w zamieszaniu pod bramkom zawodnicy gości robili co mogli by zdobyć bramkę lecz dobrze spisujący się obrońca P. Miękina ratował Dziecanovię wybijając piłkę z linii bramkowej kilka razy w odstępie kilku minut. w 35 minucie spotkania Clavia wygrywała 1-0. Na remis trzeba było poczekać aż do 62 minuty. wtedy w okazji sam na sam zawodnik juniorów grający w tym meczu w seniorach skierował piłkę tuż obok wybiegającego bramkarza i mieliśmy 1-1 była to pierwsza bramka M. Michalika w tym sezonie w A klasie bo w III Lidze juniorów Myślenice ma on już ich 24 w 8 meczach. Minute przed zakończeniem spotkania do akcji wkroczył arbiter, który podyktował rzut karny dla gości.

Sędziowie w tym spotkania pracowali bardzo fatalnie! mecz pełen kontrowersji, błędów i wszystkiego czego nie powinniśmy oglądać nigdy więcej na boiskach.

Zaloguj Się (Zarejestruj Jeśli Jeszcze Nie Masz U Nas Konta) I ...... ???

Zapraszamy :D

Nie możesz typować wyników w Naszej Lidze Typerów, nie możesz oddawać głosów na zawodników po każdych meczach Zarejestruj Się Tutaj to bardzo proste.

Rejestrujesz się, logujesz i typujesz w zakładce Liga Typerów

oraz głosujesz po każdym zakończonym meczu po prawej stronie jest tam umieszczony moduł "Ostatnie Spotkanie" a w nim przycisk "Oceny Zawodników"