|
Mecze sparingowe |
Dostępne są już terminarze spotkań Seniorów i Juniorów LKS Dziecanovia
Nasi seniorzy rundę wiosenną zaczynają meczem z Wichrem Stróża dnia 01.04.2012r. a natomiast nasze chłopaki z sekcji Juniorów zaczną nieco później bo 10.04.2012r. meczem z Toporem Tenczyn.
Przypominamy ze wszystkie spotkania Dziecanovii rozgrywane będą na wyjazdach a to z powodu remontu boiska.
czytaj dalej...
Terminarz Seniorów LKS DZIECANOVIA
14 | 2011-11-05 | Wrzosy Osieczany | 2:2 | Dziecanovia Dziekanowice | relacja › |
14 | 2011-11-06 | Clavia Świątniki Górne | 3:1 | Zielonka Gamar Wrząsowice | zobacz › |
14 | 2011-11-06 | Opatkowianka Opatkowice | 1:2 | Tempo Rzeszotary | zobacz › |
14 | 2011-11-06 | Skalnik Trzemeśnia | 1:2 | Pasternik Ochojno | zobacz › |
14 | 2011-11-06 | Rokita Kornatka | 4:3 | LKS Rudnik | zobacz › |
14 | 2011-11-11 | Krakus Swoszowice | 3:0 | Topór Tenczyn | zobacz › |
14 | 2011-11-13 | Wicher Stróża | 1:4 | Iskra Brzączowice | zobacz › |
15 | 2012-03-31 | Tempo Rzeszotary | Krakus Swoszowice | 16:00 |
15 | 2012-03-31 | Zielonka Gamar Wrząsowice | Wrzosy Osieczany | 16:00 |
15 | 2012-04-01 | Rokita Kornatka | Clavia Świątniki Górne | 16:00 |
15 | 2012-04-01 | LKS Rudnik | Pasternik Ochojno | 15:00 |
15 | 2012-04-01 | Skalnik Trzemeśnia | Opatkowianka Opatkowice | 16:00 |
15 | 2012-04-01 | Topór Tenczyn | Iskra Brzączowice | 14:00 |
15 | 2012-04-01 | Wicher Stróża | Dziecanovia Dziekanowice | 16:00 |
16 | 2012-04-07 | Clavia Świątniki Górne | Wrzosy Osieczany | 17:00 |
16 | 2012-04-07 | Zielonka Gamar Wrząsowice | Wicher Stróża | 17:00 |
16 | 2012-04-07 | Iskra Brzączowice | Tempo Rzeszotary | 17:00 |
16 | 2012-04-07 | Opatkowianka Opatkowice | LKS Rudnik | 17:00 |
16 | 2012-04-09 | Topór Tenczyn | Dziecanovia Dziekanowice | 17:00 |
16 | 2012-04-09 | Krakus Swoszowice | Skalnik Trzemeśnia | 17:00 |
16 | 2012-04-09 | Pasternik Ochojno | Rokita Kornatka | 17:00 |
17 | 2012-04-14 | LKS Rudnik | Krakus Swoszowice | 15:00 |
17 | 2012-04-14 | Skalnik Trzemeśnia | Iskra Brzączowice | 16:00 |
17 | 2012-04-14 | Tempo Rzeszotary | Dziecanovia Dziekanowice | 16:00 |
17 | 2012-04-15 | Pasternik Ochojno | Clavia Świątniki Górne | 16:00 |
17 | 2012-04-15 | Rokita Kornatka | Opatkowianka Opatkowice | 16:00 |
17 | 2012-04-15 | Topór Tenczyn | Zielonka Gamar Wrząsowice | 15:00 |
17 | 2012-04-15 | Wicher Stróża | Wrzosy Osieczany | 16:00 |
18 | 2012-04-21 | Clavia Świątniki Górne | Wicher Stróża | 17:00 |
18 | 2012-04-21 | Wrzosy Osieczany | Topór Tenczyn | 17:00 |
18 | 2012-04-21 | Zielonka Gamar Wrząsowice | Tempo Rzeszotary | 17:00 |
18 | 2012-04-21 | Skalnik Trzemeśnia | Dziecanovia Dziekanowice | 17:00 |
18 | 2012-04-21 | Opatkowianka Opatkowice | Pasternik Ochojno | 17:00 |
18 | 2012-04-22 | Iskra Brzączowice | LKS Rudnik | 17:00 |
18 | 2012-04-22 | Krakus Swoszowice | Rokita Kornatka | 16:00 |
19 | 2012-04-28 | Opatkowianka Opatkowice | Clavia Świątniki Górne | 17:00 |
19 | 2012-04-28 | LKS Rudnik | Dziecanovia Dziekanowice | 16:00 |
19 | 2012-04-28 | Skalnik Trzemeśnia | Zielonka Gamar Wrząsowice | 17:00 |
19 | 2012-04-28 | Tempo Rzeszotary | Wrzosy Osieczany | 17:00 |
19 | 2012-04-29 | Pasternik Ochojno | Krakus Swoszowice | 16:30 |
19 | 2012-04-29 | Rokita Kornatka | Iskra Brzączowice | 16:00 |
19 | 2012-04-29 | Topór Tenczyn | Wicher Stróża | 15:00 |
20 | 2012-05-01 | Wicher Stróża | Tempo Rzeszotary | 18:00 |
20 | 2012-05-01 | Wrzosy Osieczany | Skalnik Trzemeśnia | 17:00 |
20 | 2012-05-01 | Rokita Kornatka | Dziecanovia Dziekanowice | 17:00 |
20 | 2012-05-01 | Iskra Brzączowice | Pasternik Ochojno | 18:00 |
20 | 2012-05-02 | Clavia Świątniki Górne | Topór Tenczyn | 17:00 |
20 | 2012-05-02 | Krakus Swoszowice | Opatkowianka Opatkowice | 17:00 |
20 | 2012-05-03 | Zielonka Gamar Wrząsowice | LKS Rudnik | 17:00 |
21 | 2012-05-05 | Opatkowianka Opatkowice | Iskra Brzączowice | 17:00 |
21 | 2012-05-05 | Skalnik Trzemeśnia | Wicher Stróża | 17:00 |
21 | 2012-05-05 | Tempo Rzeszotary | Topór Tenczyn | 17:00 |
21 | 2012-05-06 | Krakus Swoszowice | Clavia Świątniki Górne | 17:00 |
21 | 2012-05-06 | Pasternik Ochojno | Dziecanovia Dziekanowice | 17:00 |
21 | 2012-05-06 | Rokita Kornatka | Zielonka Gamar Wrząsowice | 17:00 |
21 | 2012-05-06 | LKS Rudnik | Wrzosy Osieczany | 17:00 |
22 | 2012-05-12 | Clavia Świątniki Górne | Tempo Rzeszotary | 17:00 |
22 | 2012-05-12 | Wrzosy Osieczany | Rokita Kornatka | 17:00 |
22 | 2012-05-12 | Zielonka Gamar Wrząsowice | Pasternik Ochojno | 18:00 |
22 | 2012-05-12 | Dziecanovia Dziekanowice | Opatkowianka Opatkowice | 17:00 |
22 | 2012-05-13 | Topór Tenczyn | Skalnik Trzemeśnia | 15:00 |
22 | 2012-05-13 | Wicher Stróża | LKS Rudnik | 17:00 |
22 | 2012-05-13 | Iskra Brzączowice | Krakus Swoszowice | 17:00 |
23 | 2012-05-19 | Iskra Brzączowice | Clavia Świątniki Górne | 17:30 |
23 | 2012-05-19 | Opatkowianka Opatkowice | Zielonka Gamar Wrząsowice | 17:30 |
23 | 2012-05-19 | Pasternik Ochojno | Wrzosy Osieczany | 17:00 |
23 | 2012-05-20 | Krakus Swoszowice | Dziecanovia Dziekanowice | 17:00 |
23 | 2012-05-20 | Rokita Kornatka | Wicher Stróża | 17:00 |
23 | 2012-05-20 | LKS Rudnik | Topór Tenczyn | 17:00 |
23 | 2012-05-20 | Skalnik Trzemeśnia | Tempo Rzeszotary | 17:00 |
24 | 2012-05-26 | Tempo Rzeszotary | LKS Rudnik | 17:00 |
24 | 2012-05-26 | Wrzosy Osieczany | Opatkowianka Opatkowice | 18:00 |
24 | 2012-05-26 | Iskra Brzączowice | Dziecanovia Dziekanowice | 18:00 |
24 | 2012-05-27 | Clavia Świątniki Górne | Skalnik Trzemeśnia | 17:30 |
24 | 2012-05-27 | Topór Tenczyn | Rokita Kornatka | 15:00 |
24 | 2012-05-27 | Wicher Stróża | Pasternik Ochojno | 17:00 |
24 | 2012-05-27 | Zielonka Gamar Wrząsowice | Krakus Swoszowice | 18:00 |
25 | 2012-06-03 | Clavia Świątniki Górne | Dziecanovia Dziekanowice | 17:00 |
25 | 2012-06-03 | Iskra Brzączowice | Zielonka Gamar Wrząsowice | 17:00 |
25 | 2012-06-03 | Krakus Swoszowice | Wrzosy Osieczany | 17:00 |
25 | 2012-06-03 | Opatkowianka Opatkowice | Wicher Stróża | 17:00 |
25 | 2012-06-03 | Pasternik Ochojno | Topór Tenczyn | 17:00 |
25 | 2012-06-03 | Rokita Kornatka | Tempo Rzeszotary | 17:00 |
25 | 2012-06-03 | LKS Rudnik | Skalnik Trzemeśnia | 17:00 |
26 | 2012-06-09 | Clavia Świątniki Górne | LKS Rudnik | 17:00 |
26 | 2012-06-09 | Skalnik Trzemeśnia | Rokita Kornatka | 17:00 |
26 | 2012-06-09 | Tempo Rzeszotary | Pasternik Ochojno | 17:00 |
26 | 2012-06-09 | Topór Tenczyn | Opatkowianka Opatkowice | 17:00 |
26 | 2012-06-09 | Wicher Stróża | Krakus Swoszowice | 17:00 |
26 | 2012-06-09 | Wrzosy Osieczany | Iskra Brzączowice | 17:00 |
26 | 2012-06-09 | Zielonka Gamar Wrząsowice | Dziecanovia Dziekanowice | 17:00 |
Terminarz Juniorów LKS DZIECANOVIA
14 | 2012-04-10 | Clavia Świątniki Górne | Wicher Stróża | 16:00 |
14 | 2012-04-10 | Cyrhla Krzczonów | Trójka Myślenice | 16:00 |
14 | 2012-04-10 | Topór Tenczyn | Dziecanovia Dziekanowice | 16:00 |
14 | 2012-04-10 | Jawor Jawornik | Tempo Rzeszotary | 16:00 |
14 | 2012-04-10 | Lubomir Wiśniowa | Rokita Kornatka | 16:00 |
14 | 2012-04-10 | Opatkowianka Opatkowice | Orzeł Myślenice II | 16:00 |
14 | 2012-04-10 | Skalnik Trzemeśnia | pauza | --- |
15 | 2012-04-14 | Orzeł Myślenice II | Lubomir Wiśniowa | 11:00 |
15 | 2012-04-14 | Rokita Kornatka | Jawor Jawornik | 16:00 |
15 | 2012-04-15 | Skalnik Trzemeśnia | Opatkowianka Opatkowice | 11:00 |
15 | 2012-04-15 | Tempo Rzeszotary | Dziecanovia Dziekanowice | 11:00 |
15 | 2012-04-15 | Topór Tenczyn | Cyrhla Krzczonów | 11:30 |
15 | 2012-04-16 | Trójka Myślenice | Clavia Świątniki Górne | 17:30 |
15 | 2012-04-16 | Wicher Stróża | pauza | --- |
16 | 2012-04-21 | Wicher Stróża | Skalnik Trzemeśnia | 12:00 |
16 | 2012-04-21 | Rokita Kornatka | Dziecanovia Dziekanowice | 12:30 |
16 | 2012-04-21 | Lubomir Wiśniowa | Opatkowianka Opatkowice | 13:00 |
16 | 2012-04-21 | Trójka Myślenice | pauza | --- |
16 | 2012-04-22 | Clavia Świątniki Górne | Topór Tenczyn | 11:30 |
16 | 2012-04-22 | Cyrhla Krzczonów | Tempo Rzeszotary | 12:00 |
16 | 2012-04-22 | Jawor Jawornik | Orzeł Myślenice II | 11:00 |
17 | 2012-04-28 | Opatkowianka Opatkowice | Jawor Jawornik | 12:00 |
17 | 2012-04-28 | Rokita Kornatka | Cyrhla Krzczonów | 16:00 |
17 | 2012-04-29 | Skalnik Trzemeśnia | Lubomir Wiśniowa | 11:00 |
17 | 2012-04-29 | Orzeł Myślenice II | Dziecanovia Dziekanowice | 11:00 |
17 | 2012-04-29 | Tempo Rzeszotary | Clavia Świątniki Górne | 13:00 |
17 | 2012-04-30 | Trójka Myślenice | Wicher Stróża | 17:30 |
17 | 2012-04-30 | Topór Tenczyn | pauza | --- |
18 | 2012-05-01 | Trójka Myślenice | Skalnik Trzemeśnia | 17:30 |
18 | 2012-05-01 | Wicher Stróża | Topór Tenczyn | 15:30 |
18 | 2012-05-01 | Cyrhla Krzczonów | Orzeł Myślenice II | 17:00 |
18 | 2012-05-02 | Opatkowianka Opatkowice | Dziecanovia Dziekanowice | 13:00 |
18 | 2012-05-02 | Jawor Jawornik | Lubomir Wiśniowa | 17:00 |
18 | 2012-05-02 | Tempo Rzeszotary | pauza | --- |
18 | 2012-05-03 | Clavia Świątniki Górne | Rokita Kornatka | 17:00 |
19 | 2012-05-05 | Lubomir Wiśniowa | Dziecanovia Dziekanowice | 17:00 |
19 | 2012-05-05 | Opatkowianka Opatkowice | Cyrhla Krzczonów | 13:00 |
19 | 2012-05-06 | Skalnik Trzemeśnia | Jawor Jawornik | 11:00 |
19 | 2012-05-06 | Orzeł Myślenice II | Clavia Świątniki Górne | 11:00 |
19 | 2012-05-06 | Tempo Rzeszotary | Wicher Stróża | 13:00 |
19 | 2012-05-06 | Topór Tenczyn | Trójka Myślenice | 11:30 |
19 | 2012-05-06 | Rokita Kornatka | pauza | --- |
20 | 2012-05-12 | Jawor Jawornik | Dziecanovia Dziekanowice | 12:00 |
20 | 2012-05-13 | Topór Tenczyn | Skalnik Trzemeśnia | 11:00 |
20 | 2012-05-13 | Wicher Stróża | Rokita Kornatka | 14:30 |
20 | 2012-05-13 | Clavia Świątniki Górne | Opatkowianka Opatkowice | 13:00 |
20 | 2012-05-13 | Cyrhla Krzczonów | Lubomir Wiśniowa | 12:00 |
20 | 2012-05-13 | Orzeł Myślenice II | pauza | --- |
20 | 2012-05-14 | Trójka Myślenice | Tempo Rzeszotary | 17:30 |
21 | 2012-05-19 | Rokita Kornatka | Trójka Myślenice | 17:00 |
21 | 2012-05-19 | Tempo Rzeszotary | Topór Tenczyn | 17:00 |
21 | 2012-05-19 | Opatkowianka Opatkowice | pauza | --- |
21 | 2012-05-20 | Skalnik Trzemeśnia | Dziecanovia Dziekanowice | 11:00 |
21 | 2012-05-20 | Jawor Jawornik | Cyrhla Krzczonów | 11:00 |
21 | 2012-05-20 | Lubomir Wiśniowa | Clavia Świątniki Górne | 11:00 |
21 | 2012-05-20 | Orzeł Myślenice II | Wicher Stróża | 11:00 |
22 | 2012-05-26 | Clavia Świątniki Górne | Jawor Jawornik | 17:00 |
22 | 2012-05-27 | Tempo Rzeszotary | Skalnik Trzemeśnia | 13:00 |
22 | 2012-05-27 | Topór Tenczyn | Rokita Kornatka | 11:00 |
22 | 2012-05-27 | Wicher Stróża | Opatkowianka Opatkowice | 14:30 |
22 | 2012-05-27 | Cyrhla Krzczonów | Dziecanovia Dziekanowice | 12:00 |
22 | 2012-05-27 | Lubomir Wiśniowa | pauza | --- |
22 | 2012-05-28 | Trójka Myślenice | Orzeł Myślenice II | 17:30 |
23 | 2012-06-02 | Clavia Świątniki Górne | Dziecanovia Dziekanowice | 15:00 |
23 | 2012-06-02 | Lubomir Wiśniowa | Wicher Stróża | 17:00 |
23 | 2012-06-02 | Opatkowianka Opatkowice | Trójka Myślenice | 13:30 |
23 | 2012-06-02 | Rokita Kornatka | Tempo Rzeszotary | 17:00 |
23 | 2012-06-03 | Skalnik Trzemeśnia | Cyrhla Krzczonów | 11:00 |
23 | 2012-06-03 | Orzeł Myślenice II | Topór Tenczyn | 11:00 |
23 | 2012-06-03 | Jawor Jawornik | pauza | --- |
24 | 2012-06-06 | Rokita Kornatka | Skalnik Trzemeśnia | 18:00 |
24 | 2012-06-06 | Tempo Rzeszotary | Orzeł Myślenice II | 18:00 |
24 | 2012-06-06 | Topór Tenczyn | Opatkowianka Opatkowice | 18:00 |
24 | 2012-06-06 | Trójka Myślenice | Lubomir Wiśniowa | 18:00 |
24 | 2012-06-06 | Wicher Stróża | Jawor Jawornik | 18:00 |
24 | 2012-06-06 | Clavia Świątniki Górne | Cyrhla Krzczonów | 18:00 |
24 | 2012-06-06 | Dziecanovia Dziekanowice | pauza | --- |
25 | 2012-06-10 | Skalnik Trzemeśnia | Clavia Świątniki Górne | 16:00 |
25 | 2012-06-10 | Wicher Stróża | Dziecanovia Dziekanowice | 16:00 |
25 | 2012-06-10 | Jawor Jawornik | Trójka Myślenice | 14:00 |
25 | 2012-06-10 | Lubomir Wiśniowa | Topór Tenczyn | 14:00 |
25 | 2012-06-10 | Opatkowianka Opatkowice | Tempo Rzeszotary | 16:00 |
25 | 2012-06-10 | Orzeł Myślenice II | Rokita Kornatka | 16:00 |
25 | 2012-06-10 | Cyrhla Krzczonów | pauza | --- |
26 | 2012-06-16 | Orzeł Myślenice II | Skalnik Trzemeśnia | 16:00 |
26 | 2012-06-16 | Rokita Kornatka | Opatkowianka Opatkowice | 16:00 |
26 | 2012-06-16 | Tempo Rzeszotary | Lubomir Wiśniowa | 16:00 |
26 | 2012-06-16 | Topór Tenczyn | Jawor Jawornik | 16:00 |
26 | 2012-06-16 | Trójka Myślenice | Dziecanovia Dziekanowice | 16:00 |
26 | 2012-06-16 | Wicher Stróża | Cyrhla Krzczonów | 16:00 |
26 | 2012-06-16 | Clavia Świątniki Górne | pauza |
|
A-klasa » Myślenice |
Najbliższa kolejka 1 |
dzisiaj: 1434, wczoraj: 1411
ogółem: 3 581 411
statystyki szczegółowe