|
Mecze sparingowe |
Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce
W rozgrywanym w miniony weekend w Dobczycach V Turnieju o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce po zwycięstwo, po raz drugi z rzędu, sięgnęli piłkarze Rokity Kornatka.
W finałowym spotkaniu podopieczni Stanisława Manieckiego pokonali gospodarzy turnieju Rabę 2:0. Oba gole w tym meczu były dziełem Adama Piwowarczyka.
Mecz o 3. miejsce był pojedynkiem Iskry Brzączowice i Dziecanovii Dziekanowice. Po ciekawym spotkaniu górą ostatecznie okazali się być zawodnicy Łukasza Włodarczyka, którzy wygrali skromnie 1:0...
czytaj dalej...
Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce
W rozgrywanym w miniony weekend w Dobczycach V Turnieju o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce po zwycięstwo, po raz drugi z rzędu, sięgnęli piłkarze Rokity Kornatka.
W finałowym spotkaniu podopieczni Stanisława Manieckiego pokonali gospodarzy turnieju Rabę 2:0. Oba gole w tym meczu były dziełem Adama Piwowarczyka.
Mecz o 3. miejsce był pojedynkiem Iskry Brzączowice i Dziecanovii Dziekanowice. Po ciekawym spotkaniu górą ostatecznie okazali się być zawodnicy Łukasza Włodarczyka, którzy wygrali skromnie 1:0.
Piąte miejsce w zawodach wywalczyła ekipa Huraganu Stadniki, która po rzutach karnych okazała się lepsza od Orła Nowa Wieś.
Kolejny turniej już za rok. Wszystko wskazuje na to, że tym razem impreza odbędzie się w Brzączowicach.
Wyniki meczów (faza grupowa):
Raba Dobczyce - Dziecanovia Dziekanowice 2:0 (0:0)
Piotr Brytan, Grzegorz Gorzkowski
Rokita Kornatka - Iskra Brzączowice 1:0 (1:0)
Maksymilian Strama
Raba Dobczyce - Orzeł Nowa Wieś 1:1 (0:1)
Grzegorz Gorzkowski - Krzysztof Jamka
Rokita Kornatka - Huragan Stadniki 0:0
Dziecanovia Dziekanowice - Orzeł Nowa Wieś 2:1 (1:1)
Mariusz Stasiak, Sylwester Łyżczarz - Tomasz Suder
Iskra Brzączowice - Huragan Stadniki 1:0 (0:0)
Marcin Płatek
Tabela Gr.A
1. | Raba | 2 | 4 | 3-1 |
2. | Dziecanovia | 2 | 3 | 2-3 |
3. | Orzeł | 2 | 1 | 2-3 |
Tabela Gr.B
1. | Rokita | 2 | 4 | 1-0 |
2. | Iskra | 2 | 3 | 1-1 |
3. | Huragan | 2 | 1 | 0-1 |
Mecze półfinałowe:
Raba Dobczyce - Iskra Brzączowice 4:1 (2:1)
Damian Piwowarczyk x2, Piotr Brytan, Dawid Trojański - Zbigniew Hoduń
Rokita Kornatka - Dziecanovia Dziekanowice 1:0 (0:0)
Bartosz Rozwadowski
Mecz o 5 miejsce
Orzeł Nowa Wieś - Huragan Stadniki 0:0 k.1:2
Mecz o 3 miejsce
Iskra Brzączowice - Dziecanovia Dziekanowice 0:1 (0:0)
Sylwester Łyżczarz
FINAŁ
Raba Dobczyce - Rokita Kornatka 0:2 (0:1)
Adam Piwowarczyk x2
Statuetkę najlepszego strzelca otrzymał zawodnik Rokity Kornatka Adam Piwowarczyk, zaś miano najlepszego golkipera całych zawodów przypadło bramkarzowi Raby Dobczyce Michałowi Rumanowi.
Rokita: Kornio, Żak - Kaletka, P.Leśniak, K.Mistarz, F.Piwowarczyk, A.Kania, Popielak, W.Piwowarczyk, M.Mistarz, D.Piwowarczyk, Rozwadowski, D.Kania, Strama, Godzik, A.Piwowarczyk, Dudzik, Płachno, W.Leśniak
Raba: Ruman - K.Piwowarczyk, Trojański, Budyn, Mróz, Zborowski, Czarnota, D.Piwowarczyk, Kabaja, Hyży, Rapacz, Gorzkowski, Brytan, Godula.
Dziecanovia: Miazga - Wysopal, M.Stasiak, Ślęczka, M.Rudek, Wilk, Oberwan, Wojnarowski, D.Rudek, Michalik, Łyżczarz, D.Stasiak.
Iskra: Góral - Wróbel, Piech, Marszalik, Wójtowicz, Z.Hoduń, D.Hoduń, Sułkowski, Kasperczyk, Król, Płatek, Żądło, Kisielak, Jamka, Mazur
Huragan: Mazurkiewicz - Hyży, M.Piwowarczyk, Surma, Piech, P.Mróz, A.Piwowarczyk, Ziemianin, Idzi, Budyn, A.Mróz, Dudek, Zborowski, Pudlik, Kalemba.
Orzeł: Denis, Trzaska - G.Kupiec, Stanek, Mateusz Baran, Mariusz Baran, Kosałka, Suder, Szybowski, Tomczyk, Wrona, Płachta, Dyrda, Gaca, D.Sędzik, Jamka, Kasprzyk.
Mecze sędziowali: Artur Madej, Artur Hojoł, Krzysztof Cienkosz, Tomasz Suś (KS Myślenice)
źródło: www.futbol.org.pl
|
A-klasa » Myślenice |
Najbliższa kolejka 1 |
dzisiaj: 348, wczoraj: 107
ogółem: 3 578 914
statystyki szczegółowe