LKS Dziecanovia Dziekanowice - strona oficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

13 urodziny obchodzi Filip Przetocki

17

12-2018

pon.

Najnowsza galeria

DZIEXA Z LOTU PTAKA, Zdjęcia dzięki Panu Tadeuszowi Bochnia
Ładowanie...

Sport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orzeł Myślenice 2:2 Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice 3:3 Pasternik Ochojno
Wróblowianka Kraków 1:3 Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw 2:2 Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia

Wyszukiwarka

Aktualności

Podsumowanie Sezonu Seniorów

  • autor: LKS Dziecanovia, 2013-07-14 16:37

W zakończonym przed dwoma tygodniami sezonie A Klasy Seniorów Myślenice drużyna Dziecanovii Dziekanowice świętuje awans do Ligi Okręgowej,

 

A Klasa Myślenice:

 

Nasza drużyna w swoim 3 sezonie po awansie z Klasy B walczyła o tytuł Klasy A z innymi 15 drużynami takimi między innymi jak LKS Rudnik, LKS Mogilany czy Wróblowianka Wróblowice. Po 30 Kolejkach nasza drużyna uzyskała 1 miejsce z dorobkiem 67pkt. I mogła świętować historyczny awans do Ligi Okręgowej. Dziecanovia w sezonie 2012/2013 uzyskała wynik 21 spotkań wygranych, 4 remisów oraz 5 porażek strzelając najwięcej goli w lidze egzekwo z LKS Mogilanami (po 93 trafienia) a tracąc 48 bramek. 2 miejsce w tabeli (66pkt.) zanotowała drużyna LKS Rudnik ,która w rundzie jesiennej jak i wiosennej nie odpuszczała walki o tytuł. Na podium uplasowały się LKS Mogilany ,którzy po świetnej grze w rundzie wiosennej również włączyli się w walce o tytuł. Z Klasy A spadają kluby Cyrhla Krzczonów oraz Wicher Stróża natomiast z Klasy B awansuje Iskra Brzączowice.

 

czytaj dalej...

W zakończonym przed dwoma tygodniami sezonie A Klasy Seniorów Myślenice drużyna Dziecanovii Dziekanowice świętuje awans do Ligi Okręgowej,

A Klasa Myślenice:

Nasza drużyna w swoim 4 sezonie po awansie z Klasy B walczyła o tytuł Klasy A z innymi 15 drużynami takimi między innymi jak LKS Rudnik, LKS Mogilany czy Wróblowianka Wróblowice. Po 30 Kolejkach nasza drużyna uzyskała 1 miejsce z dorobkiem 67pkt. I mogła świętować historyczny awans do Ligi Okręgowej. Dziecanovia w sezonie 2012/2013 uzyskała wynik 21 spotkań wygranych, 4 remisów oraz 5 porażek strzelając najwięcej goli w lidze egzekwo z LKS Mogilanami (po 93 trafienia) a tracąc 48 bramek. 2 miejsce w tabeli (66pkt.) zanotowała drużyna LKS Rudnik ,która w rundzie jesiennej jak i wiosennej nie odpuszczała walki o tytuł. Na podium uplasowały się LKS Mogilany ,którzy po świetnej grze w rundzie wiosennej również włączyli się w walce o tytuł. Z Klasy A spadają kluby Cyrhla Krzczonów oraz Wicher Stróża natomiast z Klasy B awansuje Iskra Brzączowice.


 

Skład naszej ligi na przyszły sezon w kolejności alfabetycznej:*

 

1.

Czarni Staniątki

2.

Dziecanovia Dziekanowice

3.

Gościbia Sułkowice

4.

Hejnał Krzyszkowice

5.

Jordan Zakliczyn

6.

Kaszowianka Kaszów

7.

Lotnik Kryspinów

8.

Orzeł Myślenice

9.

Pcimianka Pcim

10.

Piast Wołowice

11.

Raba Dobczyce

12.

Rokita Kornatka

13.

Skawinka Skawina

14.

Wiślanka Grabie

15.

Wolni Kłaj

16.

Złomex Branice

 

Prezydium Zarządu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej podjęło dziś decyzje w sprawie IV ligi i krakowskich klas okręgowych.

Obie grupy IV ligi zostały powiększone - na jeden sezon - do 18 drużyn.

Do IV ligi wschodniej została dokooptowana Termalica Bruk-Bet II Nieciecza, która powraca po awansie na ten poziom rozgrywek wywalczonym przed 2 laty. Ponadto przed degradacją uratowała się Watra Białka Tatrzańska. Do "okręgówki" spadły następujące zespoły: Orkan Szczyrzyc, Olimpia Wojnicz, Helena Nowy Sącz i Grybovia Grybów.

Z kolei w IV lidze zachodniej przed spadkiem uchroniły się drużyny Garbarza Zembrzyce i Czarnych Staniątki, natomiast do niższej klasy został przesunięty tylko Orzeł Balin i Przeciszovia.

Rozgrywki w IV lidze zostaną zainaugurowane 10/11 sierpnia 2013 r.

Duże zmiany zajdą w krakowskich klasach okręgowych. Już w nowym sezonie 2013/14 rywalizacja toczyć się będzie w trzech grupach - krakowskiej, myślenicko-wielickiej i krakowsko-olkuskiej. W każdej z tych grup występować powinno po 14 zespołów, co oznacza, że być może nikt nie spadnie, a dodatkowo awansują jeszcze wicemistrzowie A klasy w czterech podokręgach. Przede wszystkim oznacza to jednak ekonomizację rozgrywek i zdecydowanie mniejszą niż dotychczas ilość terminów.

Skład poszczególnych grup klas okręgowych - po konsultacjach z udziałem zainteresowanych podokręgów - ma zostać przedstawiony zarządowi MZPN do zaakceptowania 25 lipca 2013 r.

Wkrótce poinformujemy o terminie rozpoczęcia nowego sezonu w nowym kształcie.

 

Tabela A Klasy Myślenice 2012/2013

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 30 67 21 4 5 93 - 48 +45
2. bz 30 66 20 6 4 81 - 31 +50
3. bz 30 65 18 11 1 93 - 33 +60
4. plus 30 59 17 8 5 75 - 40 +35
5. minus 30 58 17 7 6 68 - 35 +33
6. bz 30 57 17 6 7 79 - 40 +39
7. bz 30 54 16 6 8 80 - 51 +29
8. bz 30 42 12 6 12 64 - 49 +15
9. bz 30 35 11 2 17 62 - 85 -23
10. bz 29 33 9 6 14 56 - 69 -13
11. bz 30 32 10 2 18 57 - 83 -26
12. bz 29 30 8 6 15 55 - 82 -27
13. bz 30 24 7 3 20 59 - 94 -35
14. bz 30 23 5 8 17 47 - 83 -36
15. bz 30 21 7 0 23 49 - 95 -46
16. bz 30 10 3 1 26 41 - 141 -100

 

Tabela ligowa - zestawienie

  Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Dziecanovia Dziekanowice XXX 6:1 2:1 5:1 4:2 5:2 2:1 1:4 5:0 3:1 3:2 2:5 4:1 3:1 4:2 3:0
2. Wicher Stróża 2:4 XXX 2:4 0:2 1:2 3:0 1:7 3:5 4:2 2:3 1:2 0:6 1:4 1:0 7:2 2:0
3. LKS Rudnik 1:1 2:0 XXX 2:2 3:0 2:3 1:0 2:0 2:1 5:1 1:0 1:2 4:2 2:0 5:0 8:0
4. Zielonka Gamar Wrząsowice 3:0 5:0 0:1 XXX 0:2 2:1 3:1 2:1 6:2 1:0 5:4 1:3 2:1 3:4 8:0 6:2
5. Clavia Świątniki Górne 3:7 5:3 1:2 3:1 XXX 3:2 2:3 0:3 6:5 5:4 2:1 3:4 2:3 2:6 4:0 2:2
6. Skalnik Trzemeśnia 1:4 4:2 3:4 5:4 3:1 XXX 0:7 0:1 4:1 4:3 3:1 0:2 1:6 1:2 5:2 2:3
7. Pasternik Ochojno 1:2 3:0 3:0 2:2 6:2 3:1 XXX 3:0 4:2 3:1 3:2 1:1 2:1 1:2 5:2 1:0
8. Tempo Rzeszotary 1:1 3:1 0:0 1:2 1:1 2:0 0:1 XXX 4:0 3:2 2:1 3:1 3:0 1:1 4:3 6:0
9. Krakus Swoszowice 0:3 3:1 0:3 3:1 2:1 2:2 0:7 1:2 XXX 4:6 4:1 2:2 - 3:2 3:0 2:1
10. Topór Tenczyn 0:8 2:4 1:6 1:1 0:2 3:0 3:3 3:1 1:1 XXX 1:4 1:4 2:4 3:6 3:1 3:5
11. Wrzosy Osieczany 2:2 2:0 1:1 2:3 2:0 2:1 1:1 1:3 4:0 4:1 XXX 2:2 5:2 0:1 4:0 2:1
12. LKS Mogilany 4:1 4:0 1:1 2:2 4:1 2:2 5:1 1:1 3:1 3:2 1:1 XXX 8:0 1:1 10:0 1:1
13. Sęp Droginia 1:3 2:1 1:4 0:4 1:4 1:2 1:1 2:2 2:2 2:1 2:2 1:3 XXX 1:2 7:1 1:1
14. Wróblowianka Wróblowice 2:1 - 2:2 0:0 3:1 4:1 1:0 1:5 1:1 3:0 1:0 0:0 0:0 XXX 7:2 1:1
15. Cyrhla Krzczonów 1:1 3:2 2:7 0:5 1:0 3:0 2:5 1:6 2:6 1:3 1:6 1:2 2:4 2:11 XXX 3:4
16. Iskra Głogoczów 2:3 2:3 0:4 3:3 8:0 3:4 0:0 0:0 2:2 1:4 1:3 0:6 0:3 1:4 3:1 XXX

 

Pełny Terminarz A Klasy Myślenice

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
 
2012-08-11 Wrzosy Osieczany 2:2 LKS Mogilany relacja ›
2012-08-11 Skalnik Trzemeśnia 0:7 Pasternik Ochojno relacja ›
2012-08-12 Cyrhla Krzczonów 1:6 Tempo Rzeszotary relacja ›
2012-08-12 Iskra Głogoczów 0:3 Sęp Droginia relacja ›
2012-08-12 Wicher Stróża 1:6 Wróblowianka Wróblowice relacja ›
2012-08-12 LKS Rudnik 2:1 Krakus Swoszowice relacja ›
2012-08-12 Clavia Świątniki Górne 3:1 Zielonka Gamar Wrząsowice relacja ›
2012-08-12 Dziecanovia Dziekanowice 3:1 Topór Tenczyn relacja ›
 
2012-08-15 Tempo Rzeszotary 3:2 Topór Tenczyn zobacz ›
2012-08-15 Pasternik Ochojno 1:2 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
2012-08-15 Zielonka Gamar Wrząsowice 2:1 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
2012-08-15 LKS Rudnik 3:0 Clavia Świątniki Górne relacja ›
2012-08-15 Wróblowianka Wróblowice 1:1 Krakus Swoszowice relacja ›
2012-08-15 Sęp Droginia 2:1 Wicher Stróża relacja ›
2012-08-15 LKS Mogilany 1:1 Iskra Głogoczów relacja ›
2012-08-15 Cyrhla Krzczonów 1:6 Wrzosy Osieczany relacja ›
 
2012-08-18 Skalnik Trzemeśnia 3:4 LKS Rudnik relacja ›
2012-08-19 Wrzosy Osieczany 1:3 Tempo Rzeszotary relacja ›
2012-08-19 Iskra Głogoczów 3:1 Cyrhla Krzczonów relacja ›
2012-08-19 Wicher Stróża 0:6 LKS Mogilany relacja ›
2012-08-19 Sęp Droginia 2:2 Krakus Swoszowice relacja ›
2012-08-19 Clavia Świątniki Górne 2:6 Wróblowianka Wróblowice relacja ›
2012-08-19 Dziecanovia Dziekanowice 5:1 Zielonka Gamar Wrząsowice relacja ›
2012-08-19 Topór Tenczyn 3:3 Pasternik Ochojno relacja ›
 
2012-08-25 Tempo Rzeszotary 0:1 Pasternik Ochojno relacja ›
2012-08-25 LKS Rudnik 1:1 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
2012-08-25 Sęp Droginia 1:4 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
2012-08-25 Wrzosy Osieczany 2:1 Iskra Głogoczów relacja ›
2012-08-26 Zielonka Gamar Wrząsowice 1:0 Topór Tenczyn zobacz ›
2012-08-26 Wróblowianka Wróblowice 4:1 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
2012-08-26 LKS Mogilany 3:1 Krakus Swoszowice zobacz ›
2012-08-26 Cyrhla Krzczonów 3:2 Wicher Stróża zobacz ›
 
2012-08-29 Iskra Głogoczów 0:0 Tempo Rzeszotary zobacz ›
2012-08-29 Wicher Stróża 1:2 Wrzosy Osieczany zobacz ›
2012-08-29 Cyrhla Krzczonów 2:6 Krakus Swoszowice zobacz ›
2012-08-29 Clavia Świątniki Górne 3:4 LKS Mogilany zobacz ›
2012-08-29 Skalnik Trzemeśnia 1:6 Sęp Droginia zobacz ›
2012-08-29 Dziecanovia Dziekanowice 3:1 Wróblowianka Wróblowice relacja ›
2012-08-29 Topór Tenczyn 1:6 LKS Rudnik zobacz ›
2012-08-29 Pasternik Ochojno 2:2 Zielonka Gamar Wrząsowice relacja ›
 
2012-09-01 Tempo Rzeszotary 1:2 Zielonka Gamar Wrząsowice relacja ›
2012-09-01 Wrzosy Osieczany 4:0 Krakus Swoszowice relacja ›
2012-09-01 Iskra Głogoczów 2:3 Wicher Stróża relacja ›
2012-09-02 LKS Rudnik 1:0 Pasternik Ochojno relacja ›
2012-09-02 Wróblowianka Wróblowice 3:0 Topór Tenczyn relacja ›
2012-09-02 Sęp Droginia 1:3 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
2012-09-02 LKS Mogilany 2:2 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
2012-09-02 Cyrhla Krzczonów 1:0 Clavia Świątniki Górne relacja ›
 
2012-09-08 Iskra Głogoczów 2:2 Krakus Swoszowice relacja ›
2012-09-08 Skalnik Trzemeśnia 5:2 Cyrhla Krzczonów relacja ›
2012-09-08 Dziecanovia Dziekanowice 2:5 LKS Mogilany relacja ›
2012-09-09 Wicher Stróża 3:5 Tempo Rzeszotary zobacz ›
2012-09-09 Clavia Świątniki Górne 2:1 Wrzosy Osieczany relacja ›
2012-09-09 Topór Tenczyn 2:4 Sęp Droginia relacja ›
2012-09-09 Pasternik Ochojno 1:2 Wróblowianka Wróblowice relacja ›
2012-09-09 Zielonka Gamar Wrząsowice 0:1 LKS Rudnik relacja ›
 
2012-09-12 Tempo Rzeszotary 0:0 LKS Rudnik zobacz ›
2012-09-12 Wróblowianka Wróblowice 0:0 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
2012-09-12 Sęp Droginia 1:1 Pasternik Ochojno relacja ›
2012-09-12 LKS Mogilany 3:2 Topór Tenczyn relacja ›
2012-09-12 Cyrhla Krzczonów 1:1 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
2012-09-12 Wrzosy Osieczany 2:1 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
2012-09-12 Iskra Głogoczów 8:0 Clavia Świątniki Górne relacja ›
2012-09-12 Wicher Stróża 4:2 Krakus Swoszowice relacja ›
 
2012-09-15 Skalnik Trzemeśnia 2:3 Iskra Głogoczów zobacz ›
2012-09-15 Dziecanovia Dziekanowice 3:2 Wrzosy Osieczany relacja ›
2012-09-16 Krakus Swoszowice 1:2 Tempo Rzeszotary relacja ›
2012-09-16 Clavia Świątniki Górne 5:3 Wicher Stróża zobacz ›
2012-09-16 Topór Tenczyn 3:1 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
2012-09-16 Pasternik Ochojno 1:1 LKS Mogilany relacja ›
2012-09-16 Zielonka Gamar Wrząsowice 2:1 Sęp Droginia relacja ›
2012-09-16 LKS Rudnik 2:0 Wróblowianka Wróblowice relacja ›
 
10  2012-09-22 Tempo Rzeszotary 1:1 Wróblowianka Wróblowice relacja ›
10  2012-09-22 Wrzosy Osieczany 4:1 Topór Tenczyn relacja ›
10  2012-09-23 Sęp Droginia 1:4 LKS Rudnik zobacz ›
10  2012-09-23 LKS Mogilany 2:2 Zielonka Gamar Wrząsowice relacja ›
10  2012-09-23 Cyrhla Krzczonów 2:5 Pasternik Ochojno relacja ›
10  2012-09-23 Iskra Głogoczów 2:3 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
10  2012-09-23 Wicher Stróża 3:0 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
10  2012-09-23 Krakus Swoszowice 2:1 Clavia Świątniki Górne relacja ›
 
11  2012-09-29 Skalnik Trzemeśnia 4:1 Krakus Swoszowice zobacz ›
11  2012-09-29 Dziecanovia Dziekanowice 6:1 Wicher Stróża relacja ›
11  2012-09-29 LKS Rudnik 1:2 LKS Mogilany zobacz ›
11  2012-09-30 Clavia Świątniki Górne 0:3 Tempo Rzeszotary relacja ›
11  2012-09-30 Topór Tenczyn 3:5 Iskra Głogoczów zobacz ›
11  2012-09-30 Pasternik Ochojno 3:2 Wrzosy Osieczany relacja ›
11  2012-09-30 Zielonka Gamar Wrząsowice 8:0 Cyrhla Krzczonów relacja ›
11  2012-09-30 Wróblowianka Wróblowice 0:0 Sęp Droginia relacja ›
 
12  2012-10-06 Tempo Rzeszotary 3:0 Sęp Droginia relacja ›
12  2012-10-06 Wrzosy Osieczany 2:3 Zielonka Gamar Wrząsowice relacja ›
12  2012-10-07 LKS Mogilany 1:1 Wróblowianka Wróblowice relacja ›
12  2012-10-07 Cyrhla Krzczonów 2:7 LKS Rudnik relacja ›
12  2012-10-07 Iskra Głogoczów 0:0 Pasternik Ochojno zobacz ›
12  2012-10-07 Wicher Stróża 2:3 Topór Tenczyn zobacz ›
12  2012-10-07 Clavia Świątniki Górne 3:2 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
12  2012-11-07 Krakus Swoszowice 0:3 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
 
13  2012-10-14 Skalnik Trzemeśnia 0:1 Tempo Rzeszotary relacja ›
13  2012-10-14 Dziecanovia Dziekanowice 4:2 Clavia Świątniki Górne relacja ›
13  2012-10-14 Topór Tenczyn 1:1 Krakus Swoszowice relacja ›
13  2012-10-14 Pasternik Ochojno 3:0 Wicher Stróża relacja ›
13  2012-10-14 Zielonka Gamar Wrząsowice 6:2 Iskra Głogoczów relacja ›
13  2012-10-14 LKS Rudnik 1:0 Wrzosy Osieczany relacja ›
13  2012-10-14 Wróblowianka Wróblowice 7:2 Cyrhla Krzczonów relacja ›
13  2012-10-14 Sęp Droginia 1:3 LKS Mogilany relacja ›
 
14  2012-10-20 Tempo Rzeszotary 3:1 LKS Mogilany relacja ›
14  2012-10-20 Wrzosy Osieczany 0:1 Wróblowianka Wróblowice relacja ›
14  2012-10-21 Cyrhla Krzczonów 2:4 Sęp Droginia zobacz ›
14  2012-10-21 Iskra Głogoczów 0:4 LKS Rudnik zobacz ›
14  2012-10-21 Wicher Stróża 0:2 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
14  2012-10-21 Krakus Swoszowice 0:7 Pasternik Ochojno zobacz ›
14  2012-10-21 Clavia Świątniki Górne 5:4 Topór Tenczyn zobacz ›
14  2012-10-21 Skalnik Trzemeśnia 1:4 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
 
15  2012-10-27 Dziecanovia Dziekanowice 1:4 Tempo Rzeszotary relacja ›
15  2012-10-27 LKS Rudnik 2:0 Wicher Stróża relacja ›
15  2012-10-28 Topór Tenczyn 3:0 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
15  2012-10-28 Pasternik Ochojno 6:2 Clavia Świątniki Górne relacja ›
15  2012-10-28 Zielonka Gamar Wrząsowice 6:2 Krakus Swoszowice relacja ›
15  2012-10-28 Wróblowianka Wróblowice 1:1 Iskra Głogoczów relacja ›
15  2012-10-28 Sęp Droginia 2:2 Wrzosy Osieczany relacja ›
15  2012-10-28 LKS Mogilany 10:0 Cyrhla Krzczonów relacja ›
 
16  2013-05-22 Tempo Rzeszotary 4:3 Cyrhla Krzczonów relacja ›
16  2013-05-22 LKS Mogilany 1:1 Wrzosy Osieczany relacja ›
16  2013-05-22 Sęp Droginia 1:1 Iskra Głogoczów zobacz ›
16  2013-05-22 Wicher Stróża 1:0 Wróblowianka Wróblowice relacja ›
16  2013-05-22 Krakus Swoszowice 0:3 LKS Rudnik zobacz ›
16  2013-05-22 Zielonka Gamar Wrząsowice 0:2 Clavia Świątniki Górne relacja ›
16  2013-05-22 Pasternik Ochojno 3:1 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
16  2013-05-22 Topór Tenczyn 0:8 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
 
17  2013-04-06 Topór Tenczyn 3:1 Tempo Rzeszotary zobacz ›
17  2013-04-06 Skalnik Trzemeśnia 5:4 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
17  2013-04-06 Clavia Świątniki Górne 1:2 LKS Rudnik zobacz ›
17  2013-04-06 Krakus Swoszowice 3:2 Wróblowianka Wróblowice zobacz ›
17  2013-04-06 Wicher Stróża 1:4 Sęp Droginia zobacz ›
17  2013-04-06 Iskra Głogoczów 0:6 LKS Mogilany zobacz ›
17  2013-04-06 Wrzosy Osieczany 4:0 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
17  2013-06-29 Dziecanovia Dziekanowice 2:1 Pasternik Ochojno relacja ›
 
18  2013-04-14 Tempo Rzeszotary 2:1 Wrzosy Osieczany relacja ›
18  2013-04-14 Cyrhla Krzczonów 3:4 Iskra Głogoczów zobacz ›
18  2013-04-14 LKS Mogilany 4:0 Wicher Stróża relacja ›
18  2013-04-14 Krakus Swoszowice   Sęp Droginia 17:30
18  2013-04-14 Wróblowianka Wróblowice 3:1 Clavia Świątniki Górne relacja ›
18  2013-04-14 LKS Rudnik 2:3 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
18  2013-04-14 Zielonka Gamar Wrząsowice 3:0 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
18  2013-04-14 Pasternik Ochojno 3:1 Topór Tenczyn relacja ›
 
19  2013-04-20 Pasternik Ochojno 3:0 Tempo Rzeszotary relacja ›
19  2013-04-20 Topór Tenczyn 1:1 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
19  2013-04-20 Skalnik Trzemeśnia 1:2 Wróblowianka Wróblowice zobacz ›
19  2013-04-20 Clavia Świątniki Górne 2:3 Sęp Droginia relacja ›
19  2013-04-20 Krakus Swoszowice 2:2 LKS Mogilany zobacz ›
19  2013-04-20 Wicher Stróża 7:2 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
19  2013-04-20 Iskra Głogoczów 1:3 Wrzosy Osieczany zobacz ›
19  2013-04-21 Dziecanovia Dziekanowice 2:1 LKS Rudnik relacja ›
 
20  2013-04-28 Tempo Rzeszotary 6:0 Iskra Głogoczów relacja ›
20  2013-04-28 Wrzosy Osieczany 2:0 Wicher Stróża relacja ›
20  2013-04-28 Krakus Swoszowice 3:0 Cyrhla Krzczonów relacja ›
20  2013-04-28 LKS Mogilany 4:1 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
20  2013-04-28 Sęp Droginia 1:2 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
20  2013-04-28 Wróblowianka Wróblowice 2:1 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
20  2013-04-28 LKS Rudnik 5:1 Topór Tenczyn relacja ›
20  2013-04-28 Zielonka Gamar Wrząsowice 3:1 Pasternik Ochojno zobacz ›
 
21  2013-05-01 Zielonka Gamar Wrząsowice 2:1 Tempo Rzeszotary zobacz ›
21  2013-05-01 Pasternik Ochojno 3:0 LKS Rudnik relacja ›
21  2013-05-01 Topór Tenczyn 3:6 Wróblowianka Wróblowice zobacz ›
21  2013-05-01 Dziecanovia Dziekanowice 4:1 Sęp Droginia relacja ›
21  2013-05-01 Skalnik Trzemeśnia 0:2 LKS Mogilany zobacz ›
21  2013-05-01 Clavia Świątniki Górne 4:0 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
21  2013-05-01 Krakus Swoszowice 4:1 Wrzosy Osieczany zobacz ›
21  2013-05-01 Wicher Stróża 2:0 Iskra Głogoczów zobacz ›
 
22  2013-05-05 Tempo Rzeszotary 3:1 Wicher Stróża relacja ›
22  2013-05-05 Krakus Swoszowice 2:1 Iskra Głogoczów zobacz ›
22  2013-05-05 Wrzosy Osieczany 2:0 Clavia Świątniki Górne relacja ›
22  2013-05-05 Cyrhla Krzczonów 3:0 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
22  2013-05-05 LKS Mogilany 4:1 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
22  2013-05-05 Sęp Droginia 2:1 Topór Tenczyn relacja ›
22  2013-05-05 Wróblowianka Wróblowice 1:0 Pasternik Ochojno relacja ›
22  2013-05-05 LKS Rudnik 2:2 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
 
23  2013-05-11 LKS Rudnik 2:0 Tempo Rzeszotary zobacz ›
23  2013-05-11 Zielonka Gamar Wrząsowice 3:4 Wróblowianka Wróblowice zobacz ›
23  2013-05-11 Pasternik Ochojno 2:1 Sęp Droginia relacja ›
23  2013-05-11 Topór Tenczyn 1:4 LKS Mogilany zobacz ›
23  2013-05-11 Dziecanovia Dziekanowice 4:2 Cyrhla Krzczonów relacja ›
23  2013-05-11 Skalnik Trzemeśnia 3:1 Wrzosy Osieczany relacja ›
23  2013-05-11 Clavia Świątniki Górne 2:2 Iskra Głogoczów relacja ›
23  2013-05-11 Krakus Swoszowice 3:1 Wicher Stróża relacja ›
 
24  2013-05-18 Tempo Rzeszotary 4:0 Krakus Swoszowice relacja ›
24  2013-05-18 Wicher Stróża 1:2 Clavia Świątniki Górne relacja ›
24  2013-05-18 Iskra Głogoczów 3:4 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
24  2013-05-18 Wrzosy Osieczany 2:2 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
24  2013-05-18 Cyrhla Krzczonów 1:3 Topór Tenczyn zobacz ›
24  2013-05-18 LKS Mogilany 5:1 Pasternik Ochojno relacja ›
24  2013-05-18 Sęp Droginia 0:4 Zielonka Gamar Wrząsowice relacja ›
24  2013-05-18 Wróblowianka Wróblowice 2:2 LKS Rudnik relacja ›
 
25  2013-05-25 Wróblowianka Wróblowice 1:5 Tempo Rzeszotary relacja ›
25  2013-05-25 LKS Rudnik 4:2 Sęp Droginia zobacz ›
25  2013-05-25 Zielonka Gamar Wrząsowice 1:3 LKS Mogilany zobacz ›
25  2013-05-25 Pasternik Ochojno 5:2 Cyrhla Krzczonów relacja ›
25  2013-05-25 Topór Tenczyn 1:4 Wrzosy Osieczany zobacz ›
25  2013-05-25 Dziecanovia Dziekanowice 3:0 Iskra Głogoczów relacja ›
25  2013-05-25 Skalnik Trzemeśnia 4:2 Wicher Stróża relacja ›
25  2013-05-25 Clavia Świątniki Górne 6:5 Krakus Swoszowice relacja ›
 
26  2013-05-29 Krakus Swoszowice 2:2 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
26  2013-05-29 Wicher Stróża 2:4 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
26  2013-05-29 Iskra Głogoczów 1:4 Topór Tenczyn zobacz ›
26  2013-05-29 Wrzosy Osieczany 1:1 Pasternik Ochojno relacja ›
26  2013-05-29 Cyrhla Krzczonów 0:5 Zielonka Gamar Wrząsowice relacja ›
26  2013-05-29 LKS Mogilany 1:1 LKS Rudnik relacja ›
26  2013-05-29 Sęp Droginia 1:2 Wróblowianka Wróblowice zobacz ›
26  2013-05-29 Tempo Rzeszotary 1:1 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
 
27  2013-06-01 Sęp Droginia 2:2 Tempo Rzeszotary relacja ›
27  2013-06-01 Wróblowianka Wróblowice 0:0 LKS Mogilany zobacz ›
27  2013-06-01 LKS Rudnik 5:0 Cyrhla Krzczonów relacja ›
27  2013-06-01 Zielonka Gamar Wrząsowice 5:4 Wrzosy Osieczany relacja ›
27  2013-06-01 Pasternik Ochojno 1:0 Iskra Głogoczów zobacz ›
27  2013-06-01 Topór Tenczyn 2:4 Wicher Stróża zobacz ›
27  2013-06-01 Dziecanovia Dziekanowice 5:0 Krakus Swoszowice relacja ›
27  2013-06-01 Skalnik Trzemeśnia 3:1 Clavia Świątniki Górne relacja ›
 
28  2013-06-09 Tempo Rzeszotary 2:0 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
28  2013-06-09 Clavia Świątniki Górne 3:7 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
28  2013-06-09 Krakus Swoszowice 4:6 Topór Tenczyn zobacz ›
28  2013-06-09 Wicher Stróża 1:7 Pasternik Ochojno relacja ›
28  2013-06-09 Iskra Głogoczów 3:3 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
28  2013-06-09 Wrzosy Osieczany 1:1 LKS Rudnik zobacz ›
28  2013-06-09 Cyrhla Krzczonów 2:11 Wróblowianka Wróblowice zobacz ›
28  2013-06-09 LKS Mogilany 8:0 Sęp Droginia zobacz ›
 
29  2013-06-16 LKS Mogilany 1:1 Tempo Rzeszotary relacja ›
29  2013-06-16 Sęp Droginia 7:1 Cyrhla Krzczonów relacja ›
29  2013-06-16 Wróblowianka Wróblowice 1:0 Wrzosy Osieczany relacja ›
29  2013-06-16 LKS Rudnik 8:0 Iskra Głogoczów relacja ›
29  2013-06-16 Zielonka Gamar Wrząsowice 5:0 Wicher Stróża relacja ›
29  2013-06-16 Pasternik Ochojno 4:2 Krakus Swoszowice relacja ›
29  2013-06-16 Topór Tenczyn 0:2 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
29  2013-06-16 Dziecanovia Dziekanowice 5:2 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
 
30  2013-06-22 Tempo Rzeszotary 1:1 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
30  2013-06-22 Skalnik Trzemeśnia 4:3 Topór Tenczyn zobacz ›
30  2013-06-22 Clavia Świątniki Górne 2:3 Pasternik Ochojno zobacz ›
30  2013-06-22 Krakus Swoszowice 3:1 Zielonka Gamar Wrząsowice zobacz ›
30  2013-06-22 Wicher Stróża 2:4 LKS Rudnik zobacz ›
30  2013-06-22 Iskra Głogoczów 1:4 Wróblowianka Wróblowice zobacz ›
30  2013-06-22 Wrzosy Osieczany 5:2 Sęp Droginia zobacz ›
30  2013-06-22 Cyrhla Krzczonów 1:2 LKS Mogilany zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2012-07-07 Raba Dobczyce 2:0 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
 
---  2012-07-07 Rokita Kornatka 1:0 Iskra Brzączowice zobacz ›
 
---  2012-07-07 Raba Dobczyce 1:1 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
 
---  2012-07-07 Rokita Kornatka 0:0 Huragan Stadniki zobacz ›
 
---  2012-07-07 Dziecanovia Dziekanowice 2:1 Orzeł Nowa Wieś relacja ›
 
---  2012-07-07 Iskra Brzączowice 1:0 Huragan Stadniki relacja ›
 
---  2012-07-08 Rokita Kornatka 1:0 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
 
---  2012-07-08 Raba Dobczyce 4:1 Iskra Brzączowice zobacz ›
 
---  2012-07-08 Orzeł Nowa Wieś 0:0 Huragan Stadniki relacja ›
 
---  2012-07-08 Dziecanovia Dziekanowice 1:0 Iskra Brzączowice relacja ›
 
---  2012-07-08 Raba Dobczyce 0:2 Rokita Kornatka zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2012-07-15 Dziecanovia Dziekanowice 5:1 Rokita Kornatka relacja ›
 
2012-07-22 Orzeł Nowa Wieś 4:4 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
 
2012-07-28 Raba Dobczyce 3:1 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›
 
2012-08-04 Piłkarz Podłęże 8:5 Dziecanovia Dziekanowice relacja ›

 

 

Statystyki po 30 kolejkach
 
Mecze: 239
Gole: 1059
Średnia goli na mecz: 4,43
zwycięstwa gospodarzy: 115
remisy: 41
zwycięstwa gości: 83
najwięcej goli strzelonych: 93 : Dziecanovia Dziekanowice, LKS Mogilany
najwięcej goli straconych: 141 : Cyrhla Krzczonów
najwięcej goli strzelonych u siebie: 52 : Dziecanovia Dziekanowice
najwięcej goli strzelonych na wyjeździe: 49 : Wróblowianka Wróblowice
najwięcej goli straconych u siebie: 62 : Cyrhla Krzczonów
najwięcej goli straconych na wyjeździe: 79 : Cyrhla Krzczonów
najwięcej zwycięstw: 21 : Dziecanovia Dziekanowice
najwięcej remisów: 11 : LKS Mogilany
najwięcej porażek: 26 : Cyrhla Krzczonów
najwięcej zwycięstw u siebie: 13 : Dziecanovia Dziekanowice
najwięcej remisów u siebie: 7 : LKS Mogilany
najwięcej porażek u siebie: 11 : Wicher Stróża, Cyrhla Krzczonów
najwięcej zwycięstw na wyjeździe: 10 : LKS Mogilany, Wróblowianka Wróblowice
najwięcej remisów na wyjeździe: 6 : Zielonka Gamar Wrząsowice
najwięcej porażek na wyjeździe: 15 : Cyrhla Krzczonów

 

Skład

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry


Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium, kliknij w tytuł kolumny.

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. żółta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Miazga Dawid bramkarz 16 0 1 2 0 0 1440 90
2. Zabawa Marcin bramkarz 13 0 0 0 0 0 1170 90
 
3. Wrona Krzysztof obrońca 9 0 0 0 0 0 663 74
4. Nowak Paweł obrońca 20 2 1 0 4 0 1608 81
5. Stasiak Mariusz obrońca 11 0 0 0 3 0 990 90
6. Kudzia Dariusz obrońca 7 0 0 0 0 0 492 71
7. Turcza Grzegorz obrońca 15 4 3 0 2 0 1350 90
 
8. Kupiec Bartłomiej obrońca/pomocnik 22 4 1 0 0 0 1888 86
9. Rudek Mateusz obrońca/pomocnik 23 1 2 0 1 0 1671 73
10. Heichel Bartłomiej obrońca/pomocnik 15 0 0 0 1 0 1019 68
11. Wysopal Karol obrońca/pomocnik 25 5 7 0 3 0 2220 89
12. Kapusta Jakub obrońca/pomocnik 15 4 0 1 2 0 1327 89
13. Łyżczarz Ryszard obrońca/pomocnik 13 1 2 0 4 0 1030 80
 
14. Wojnarowski Grzegorz pomocnik 29 7 17 2 0 0 2546 88
15. Wilk Łukasz pomocnik 11 2 1 0 1 0 926 85
16. Rudek Dominik pomocnik 17 0 1 0 1 0 874 52
17. Dzióbek Piotr pomocnik 4 0 0 0 0 0 106 27
18. Głab Tomasz pomocnik 5 0 0 0 1 0 91 19
19. Tylek Sławomir pomocnik 3 0 0 0 0 0 129 43
 
20. Stasiak Daniel pomocnik/napastnik 17 2 0 0 0 0 383 23
21. Michalik Mateusz pomocnik/napastnik 28 5 5 0 4 0 1839 66
22. Łyżczarz Sylwester pomocnik/napastnik 27 19 23 7 7 0 2387 89
23. Maryon Michał pomocnik/napastnik 28 32 10 2 4 0 2462 88
24. Sarka Maciej pomocnik/napastnik 4 0 0 0 1 0 33 9
 
25. Miękina Piotr napastnik 1 0 0 0 0 0 15 15

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Miękina Roman Prezes
 
2. Rudek Janusz Kierownik Drużyny
 
3. Wł‚odarczyk Łukasz Trener

 

Statystyki Piłkarzy:

 

Czas gry

1. Wojnarowski Grzegorz  Wojnarowski Grzegorz 2546 minut
2. Maryon Michał  Maryon Michał 2462 minut
3. Łyżczarz Sylwester  Łyżczarz Sylwester 2387 minut
4. Wysopal Karol  Wysopal Karol 2220 minut
5. Kupiec Bartłomiej  Kupiec Bartłomiej 1888 minut
6. Michalik Mateusz  Michalik Mateusz 1839 minut
7. Rudek Mateusz  Rudek Mateusz 1671 minut
8. Nowak Paweł  Nowak Paweł 1608 minut
9. Miazga Dawid  Miazga Dawid 1440 minut
10. Turcza Grzegorz  Turcza Grzegorz 1350 minut
11. Kapusta Jakub  Kapusta Jakub 1327 minut
12. Zabawa Marcin  Zabawa Marcin 1170 minut
13. Łyżczarz Ryszard  Łyżczarz Ryszard 1030 minut
14. Heichel Bartłomiej  Heichel Bartłomiej 1019 minut
15. Stasiak Mariusz  Stasiak Mariusz 990 minut
16. Wilk Łukasz  Wilk Łukasz 926 minut
17. Rudek Dominik  Rudek Dominik 874 minut
18. Wrona Krzysztof  Wrona Krzysztof 663 minut
19. Kudzia Dariusz  Kudzia Dariusz 492 minut
20. Stasiak Daniel  Stasiak Daniel 383 minut
21. Tylek Sławomir  Tylek Sławomir 129 minut
22. Dzióbek Piotr  Dzióbek Piotr 106 minut
23. Głab Tomasz  Głab Tomasz 91 minut
24. Sarka Maciej  Sarka Maciej 33 minut
25. Miękina Piotr  Miękina Piotr 15 minut

 

Najlepsi strzelcy

1. Maryon Michał  Maryon Michał 32 bramek
2. Łyżczarz Sylwester  Łyżczarz Sylwester 19 bramek
3. Wojnarowski Grzegorz  Wojnarowski Grzegorz 7 bramek
4. Wysopal Karol  Wysopal Karol 5 bramek
5. Michalik Mateusz  Michalik Mateusz 5 bramek
6. Turcza Grzegorz  Turcza Grzegorz 4 bramki
7. Kupiec Bartłomiej  Kupiec Bartłomiej 4 bramki
8. Kapusta Jakub  Kapusta Jakub 4 bramki
9. Wilk Łukasz  Wilk Łukasz 2 bramki
10. Stasiak Daniel  Stasiak Daniel 2 bramki
11. Nowak Paweł  Nowak Paweł 2 bramki
12. Rudek Mateusz  Rudek Mateusz 1 bramka
13. Łyżczarz Ryszard  Łyżczarz Ryszard 1 bramka

 

 

Najlepiej asystujący  

1. Łyżczarz Sylwester  Łyżczarz Sylwester 23 asyst
2. Wojnarowski Grzegorz  Wojnarowski Grzegorz 17 asyst
3. Maryon Michał  Maryon Michał 10 asyst
4. Wysopal Karol  Wysopal Karol 7 asyst
5. Michalik Mateusz  Michalik Mateusz 5 asyst
6. Turcza Grzegorz  Turcza Grzegorz 3 asysty
7. Łyżczarz Ryszard  Łyżczarz Ryszard 2 asysty
8. Rudek Mateusz  Rudek Mateusz 2 asysty
9. Miazga Dawid  Miazga Dawid 1 asysta
10. Rudek Dominik  Rudek Dominik 1 asysta
11. Wilk Łukasz  Wilk Łukasz 1 asysta
12. Kupiec Bartłomiej  Kupiec Bartłomiej 1 asysta
13. Nowak Paweł  Nowak Paweł 1 asysta

 

Punktacja kanadyjska

1. Maryon Michał  Maryon Michał 42 pkt (32 B + 10 A)
1. Łyżczarz Sylwester  Łyżczarz Sylwester 42 pkt (19 B + 23 A)
3. Wojnarowski Grzegorz  Wojnarowski Grzegorz 24 pkt (7 B + 17 A)
4. Wysopal Karol  Wysopal Karol 12 pkt (5 B + 7 A)
5. Michalik Mateusz  Michalik Mateusz 10 pkt (5 B + 5 A)
6. Turcza Grzegorz  Turcza Grzegorz 7 pkt (4 B + 3 A)
7. Kupiec Bartłomiej  Kupiec Bartłomiej 5 pkt (4 B + 1 A)
8. Kapusta Jakub  Kapusta Jakub 4 pkt (4 B + 0 A)
9. Nowak Paweł  Nowak Paweł 3 pkt (2 B + 1 A)
10. Łyżczarz Ryszard  Łyżczarz Ryszard 3 pkt (1 B + 2 A)
11. Rudek Mateusz  Rudek Mateusz 3 pkt (1 B + 2 A)
12. Wilk Łukasz  Wilk Łukasz 3 pkt (2 B + 1 A)
13. Stasiak Daniel  Stasiak Daniel 2 pkt (2 B + 0 A)
14. Miazga Dawid  Miazga Dawid 1 pkt (0 B + 1 A)
15. Rudek Dominik  Rudek Dominik 1 pkt (0 B + 1 A)

 

Ilość kartek

Zawodnik meczu

 

Sylwester Łyżczarz - 9

Michał Maryon - 8

Grzegorz Wojnarowski - 3

Jakub Kapusta - 2

Dawid Miazga - 2

Mateusz Michalik - 1

Paweł Nowak - 1

Grzegorz Turcza - 1

Karol Wysopal - 1

Marcin Zabawa -1


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [731]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Buttony

Ostatnie spotkanie

Dziecanovia DziekanowiceWiarusy Igołomia
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia
2018-11-03, 14:00:00
Rudnik
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki drużyny