LKS Dziecanovia Dziekanowice - strona oficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Kalendarium

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

24 urodziny obchodzi Jakub Kujawka

22

09-2018

sobota

LKS Śledziejowice - Dziecanovia Dziekanowice - 16:00

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

LKS Mogilany - Dziecanovia Dziekanowice - 17:30

Najnowsza galeria

Mecz Seniorów Pasternik Ochojno 4-3 Dziecanovia Dziekanowice 09.09.2018r.
Ładowanie...

Sport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Czarni Staniątki 6:0 Karpaty Siepraw
Gościbia Sułkowice 2:2 Wróblowianka Kraków
Gdovia Gdów 0:0 LKS Śledziejowice
Dziecanovia Dziekanowice 1:0 Orzeł Myślenice
Pasternik Ochojno 1:3 Wiarusy Igołomia
Tempo Rzeszotary 2:2 Raba Dobczyce
Targowianka Targowisko 0:0 Radziszowianka Radziszów

Wyszukiwarka

Aktualności

Wiemy Kto Zagra Z Kim W Okręgówce!

  • autor: dziecanovia, 2015-07-06 11:33

Wydział Gier MZPN dokonał podziału grup krakowskich klas okręgowych na sezon 2015/16.

 

czytaj dalej...

Wiemy kto zagra z kim w okręgówce!

Wiemy kto zagra z kim w okręgówce!

Wydział Gier MZPN dokonał podziału grup krakowskich klas okręgowych na sezon 2015/16.


Krakowskie klasy okręgowe w sezonie 2015/2016:

 

 

Klasa Okręgowa Kraków I

AP Przebój Wolbrom (beniaminek), Bronowianka Kraków, Grębałowianka Kraków, IKS Olkusz, Leśnik Gorenice, Orzeł Iwanowice (beniaminek), Piliczanka Pilica, Pogoń Miechów (beniaminek), Prądniczanka Kraków, Przemsza Klucze, Sokół Kocmyrzów, Trzy Korony Żarnowiec, TS Węgrzce, Zieleńczanka Zielonki

Klasa Okręgowa Kraków II

AP Kmita Zabierzów, Borek Kraków, Clepardia Kraków, Dalin Myślenice (powrót do rozgrywek), Garbarnia II Kraków, Kaszowianka Kaszów, Lotnik Kryspinów, Nadwiślan Kraków (beniaminek), Piast Wołowice, Podgórze Kraków, Prokocim Kraków, Świt Krzeszowice (spadkowicz), Tęcza Piekary (beniaminek), Złomex Branice

Klasa Okręgowa Kraków III

Czarni Staniątki, Dziecanovia Dziekanowice, Gdovia Gdów, Gościbia Sułkowice, Hejnał Krzyszkowice, Jordan-Sum Zakliczyn, Karpaty Siepraw (spadkowicz), LKS Rudnik, Orzeł Myślenice, Pcimianka Pcim, Raba Dobczyce, Targowianka Targowisko (beniaminek), Tempo Rzeszotary (beniaminek), Wolni Kłaj



WG MZPN zaakceptował wnioski Clepardii, Świtu Krzeszowice i Dalinu Myślenice o akces do grupy II. Dalin zrezygnował z uczestnictwa w III lidze w sezonie 2014/15 i zgodnie z regulaminem został przesunięty w następnym cyklu rozgrywek niżej o dwie klasy rozgrywkowe.

Sezon 2015/16 rozpocznie się 15/16 sierpnia.

 

 

 

Źródło: mzpn.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [278]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Buttony

Ostatnie spotkanie

Dziecanovia DziekanowiceOrzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice 1:0 Orzeł Myślenice
2018-09-16, 16:00:00
Rudnik
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

LKS ŚledziejowiceDziecanovia Dziekanowice
LKS Śledziejowice   Dziecanovia Dziekanowice
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Radziszowianka Radziszów - Czarni Staniątki
Raba Dobczyce - Targowianka Targowisko
Pasternik Ochojno - Tempo Rzeszotary
Orzeł Myślenice - Wiarusy Igołomia
LKS Śledziejowice - Dziecanovia Dziekanowice
Wróblowianka Kraków - Gdovia Gdów
Karpaty Siepraw - Gościbia Sułkowice

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 113, wczoraj: 283
ogółem: 1 668 086

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ftb2user_1533835276. 72
2. el_toro20 54
3. TomekSii24 27
4. matix579 15
5. longer_3 9