KOLEJNA MAJÓWKA Z DZIECANOVIĄ ZA NAMI!

• autor: LKS Dziecanovia, 2016-05-06 15:09

KOLEJNA MAJÓWKA Z DZIECANOVIĄ ZA NAMI! Jak co rok z początkiem maja na obiektach sportowych LKS Dziecanovia Dziekanowice mieszczącym się w Rudniku odbyła się MAJÓWKA Z DZIECANOVIĄ i jak zwykle nie zabrakło wiele atrakcji sportowych.

W tym roku odbyły się dwa mecze z udziałem naszych drużyn, w pierwszym z nich reprezentacja złożona z byłych zawodników LKS Dziecanovii +35 podejmowała Reprezentacji Polski +35 w Futsalu.Po bardzo interesującym spotkaniu niestety nasza drużyna przegrała aż 9-3, zaś w drugim meczu o puchar prezesa LKS Dziecanovii nasi oldboye podejmowali swoich rówieśników z Sieprawia również przegrywając tym razem 2-0. Po wręczeniu pucharów zwycięzcom nadszedł czas na coroczną zabawę taneczną.

Skład Reprezentacji Polski: Tomasz Porwet, Robert Formicki, Janusz Musiał, Sebastian Tryfanow, Jacek Ślężak, Łukasz Mika, Daniel Anioł, Jarosław Kostarczyk, Marek Pisarski, Robert Krzystyniak, Janusz Pierzchała, Tomasz Suś, Mariusz Kubanek,

Skład Reprezentacji Dziecanovii: Krzysztof Piwowarczyk, Robert Kawula, Rafał Feliks, Tomasz Cientak, Arkadiusz Wyroba, Mariusz Stasiak, Dariusz Jurkiewicz, Grzegorz Turcza, Marek Kosałka, Roman Miękinia, Ryszard Łyżczarz, Tomasz Lichoń,

Spotkanie: +35 LKS Dziecanovia 3-9 Reprezentacja Polski

Bramki dla naszej drużyny: Wyroba, Kosałka, Piwowarczyk

Spotkanie: Oldbojów LKS Dziecanovia 0-2 Karpaty Siepraw

W imieniu zarządu LKS DZIECANOVIA, pragniemy gorąco podziękować wszystkim gościom przybyłym na poniedziałkową imprezę. Wspólnie udało się nam stworzyć świetną atmosferę, swoje podziękowania kierujemy, także w stronę piłkarzy, którzy uczestniczyli w rozgrywanych meczach. Nie możemy pominąć także tych osób bez których ta impreza by się nie odbyła a swój prywatny czas poświęcili na organizację i obsługę naszej majówki. Jeszcze raz wielkie podziękowania! Do zobaczenia na kolejnej imprezie oraz meczach naszych drużyn.

Zdjęcia z imprezy na FB

www.facebook.com/DziecanoviaDziekanowice