Juniorzy     Dziecanovia Dziekanowice 3:0 Orzeł II Myślenice (0:0)

Skład:Orłowski,Bodura R,Zabdyr,Hankus,Rudek M,Policht,Dzióbek,Rudek D,Bodura G,Szczepaniec,Michalik

Rezerwowi:
Wożniak,Miękina T,Sarka,Miękina A.

Zmiany:
45min. Rudek M. -> Wożniak
55min. Szczepaniec -> Sarka
55min. Hankus -> Miękina T.
72min. Dzióbek -> Miękina A.

Gole:
1-0  Bodura G. - 50min.
2-0  Michalik - 59min.
3-0  Sarka - 71min.

Relacja

W zeszłą niedziele o godz. 14:00 nasi juniorzy rozpoczęli ligowy mecz przeciwko drużynie Orła II Myślenice.
Trener Stasiak wystawił na ten mecz optymalną " jedynastkę " .
Już po pierwszych 10 min. gry obie drużyny wraz z ich trenerami uświadomiły sobie że będzie to trudny mecz.
Pierwsza połowa była wyrównaną grą lecz więcej okazji strzeleckich miała nasza drużyna .
W drugiej połowie wreszcie zaczęliśmy dominować pokazując to w 50 min. gdy G.Bodura uderzając z rzutu wolnego trafił do bramki przeciwników ...
W 59. minucie po precyzyjnym podaniu Dzióbka ze środka pola swoje zrobił Michalik ustalając rezultat na 2-0 .
Po tym golu przeciwnicy kompletnie się poddali grając tylko tak aby nie stracić kolejnej bramki.
Nie wyszło to na dobre przeciwnikom gdyż w 71 min. po dobrym podaniu Miękiny do Michalika który po znakomitym rajdzie pomiędzy obrońcami chłopaków z Myślenic silnym strzałem skierował piłkę w stronę bramki lecz wprost w bramkarza gości który odbił piłke pod nogi Sarki który wiedział co zrobić z piłka podwyższył na 3-0 ...
Końcowy gwizdek , juniorzy świętują 4 zwycięstwo w lidze ...