LKS Dziecanovia Dziekanowice - strona oficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Kalendarium

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

24 urodziny obchodzi Jakub Kujawka

22

09-2018

sobota

LKS Śledziejowice - Dziecanovia Dziekanowice - 16:00

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

LKS Mogilany - Dziecanovia Dziekanowice - 17:30

26

09-2018

środa

Najnowsza galeria

Mecz Seniorów Pasternik Ochojno 4-3 Dziecanovia Dziekanowice 09.09.2018r.
Ładowanie...

Sport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Czarni Staniątki 6:0 Karpaty Siepraw
Gościbia Sułkowice 2:2 Wróblowianka Kraków
Gdovia Gdów 0:0 LKS Śledziejowice
Dziecanovia Dziekanowice 1:0 Orzeł Myślenice
Pasternik Ochojno 1:3 Wiarusy Igołomia
Tempo Rzeszotary 2:2 Raba Dobczyce
Targowianka Targowisko 0:0 Radziszowianka Radziszów

Wyszukiwarka

Aktualności

Wstępny Podział Trzech Grup Krakowskich Klas Okręgowych

  • autor: LKS Dziecanovia, 2018-07-07 10:32

Wydział Gier MZPN dołączył beniaminków do trzech grup krakowskich klas okręgowych w sezonie 2018/2019. Skład nie jest ostateczny, bowiem trwa przyznawanie licencji (ostatnie posiedzenie Komisji 10 lipca br.)

 

czytaj dalej...

WSTĘPNY PODZIAŁ TRZECH GRUP KRAKOWSKICH KLAS OKRĘGOWYCH

 

Wydział Gier MZPN dołączył beniaminków do trzech grup krakowskich klas okręgowych w sezonie 2018/2019. Skład nie jest ostateczny, bowiem trwa przyznawanie licencji (ostatnie posiedzenie Komisji 10 lipca br.).

Odrzucone zostały wnioski czterech klubów (Bibiczanka, Prądniczanka, Radziszowianka, Sokół Kocmyrzów) o przeniesienie do grupy II, gdyż z pozostałych grup nie było chętnych na zmiany.

Awans z A klasy (Kraków, Myślenice, Olkusz, Wieliczka) uzyskali mistrzowie 6 grup - Hutnik II Kraków, Lot Balice, Wiślanie II Jaśkowice, Dziecanovia, Prądnik Sułoszowa, LKS Śledziejowice + 2 wicemistrzów z najlepszym wskaźnikiem - Wiarusy Igołomia i Pogoń Miechów. Grono beniaminków uzupełnił spadkowicz z IV ligi zachodniej - TS Węgrzce.

Start grupy I i II w środę 15 sierpnia.

Grupa I (organ prowadzący - Komisja Gier PPN Olkusz)
1 Orzeł Iwanowice 
2 Nowa Proszowianka 
3 Przemsza Klucze 
4 Grębałowianka Kraków 
5 Sokół Kocmyrzów 
6 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 
7 Zieleńczanka Zielonki 
8 Przebój Wolbrom 
9 Prądniczanka Kraków 
10 Bibiczanka Bibice 
11 Piliczanka Pilica 
Beniaminkowie:
12 Lot Balice
13 Pogoń Miechów
14 Prądnik Sułoszowa
Wszelkie sprawy związane z grupą będzie można załatwić w siedzibie MZPN.

Grupa II (organ prowadzący - Wydział Gier MZPN) 
1 Błękitni Modlnica 
2 Bronowianka Kraków 
3 Prokocim Kraków 
4 Garbarnia II Kraków 
5 Świt Krzeszowice 
6 Skawinka Skawina 
7 Iskra Radwanowice 
8 Piast Wołowice 
9 Borek Kraków 
10 Wieczysta Kraków 
11 Nadwiślan Kraków
Beniaminkowie:
12 TS Węgrzce (spadkowicz z IV ligi)
13 Hutnik II Kraków 
14 Wiślanie II Jaśkowice

Grupa III (organ prowadzący - Komisja Gier PPN Myślenice)
1 Gościbia Sułkowice 
2 LKS Mogilany 
3 Orzeł Myślenice 
4 Targowianka Targowisko 
5 Gdovia Gdów 
6 Tempo Rzeszotary 
7 Pasternik Ochojno
8 Raba Dobczyce 
9 Czarni Staniątki
10 Karpaty Siepraw 
11 Radziszowianka Radziszów
Beniaminkowie:
12 Dziecanovia Dziekanowice
13 LKS Śledziejowice
14 Wiarusy Igołomia


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [20]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Buttony

Ostatnie spotkanie

Dziecanovia DziekanowiceOrzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice 1:0 Orzeł Myślenice
2018-09-16, 16:00:00
Rudnik
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

LKS ŚledziejowiceDziecanovia Dziekanowice
LKS Śledziejowice   Dziecanovia Dziekanowice
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Radziszowianka Radziszów - Czarni Staniątki
Raba Dobczyce - Targowianka Targowisko
Pasternik Ochojno - Tempo Rzeszotary
Orzeł Myślenice - Wiarusy Igołomia
LKS Śledziejowice - Dziecanovia Dziekanowice
Wróblowianka Kraków - Gdovia Gdów
Karpaty Siepraw - Gościbia Sułkowice

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 213, wczoraj: 408
ogółem: 1 668 594

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ftb2user_1533835276. 72
2. el_toro20 54
3. TomekSii24 27
4. matix579 15
5. longer_3 9