LKS Dziecanovia Dziekanowice - strona oficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Kalendarium

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

Najnowsza galeria

Słodki smak szampana i awansu
Ładowanie...

Sport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Rokita Kornatka 3:2 Iskra Głogoczów
Wrzosy Osieczany 3:0 Clavia Świątniki Górne
Beskid Tokarnia 6:2 Górki Myślenice
Lubomir Wiśniowa 4:1 LKS Rudnik
Gościbia II Sułkowice 0:9 Dziecanovia Dziekanowice
Skalnik Trzemeśnia 4:3 LKS Trzebunia
Topór Tenczyn 3:3 Wróblowianka Kraków
Orzeł Nowa Wieś 4:0 Jordan Sum Zakliczyn

Wyszukiwarka

Aktualności

Wstępny Podział Trzech Grup Krakowskich Klas Okręgowych

  • autor: LKS Dziecanovia, 2018-07-07 10:32

Wydział Gier MZPN dołączył beniaminków do trzech grup krakowskich klas okręgowych w sezonie 2018/2019. Skład nie jest ostateczny, bowiem trwa przyznawanie licencji (ostatnie posiedzenie Komisji 10 lipca br.)

 

czytaj dalej...

WSTĘPNY PODZIAŁ TRZECH GRUP KRAKOWSKICH KLAS OKRĘGOWYCH

 

Wydział Gier MZPN dołączył beniaminków do trzech grup krakowskich klas okręgowych w sezonie 2018/2019. Skład nie jest ostateczny, bowiem trwa przyznawanie licencji (ostatnie posiedzenie Komisji 10 lipca br.).

Odrzucone zostały wnioski czterech klubów (Bibiczanka, Prądniczanka, Radziszowianka, Sokół Kocmyrzów) o przeniesienie do grupy II, gdyż z pozostałych grup nie było chętnych na zmiany.

Awans z A klasy (Kraków, Myślenice, Olkusz, Wieliczka) uzyskali mistrzowie 6 grup - Hutnik II Kraków, Lot Balice, Wiślanie II Jaśkowice, Dziecanovia, Prądnik Sułoszowa, LKS Śledziejowice + 2 wicemistrzów z najlepszym wskaźnikiem - Wiarusy Igołomia i Pogoń Miechów. Grono beniaminków uzupełnił spadkowicz z IV ligi zachodniej - TS Węgrzce.

Start grupy I i II w środę 15 sierpnia.

Grupa I (organ prowadzący - Komisja Gier PPN Olkusz)
1 Orzeł Iwanowice 
2 Nowa Proszowianka 
3 Przemsza Klucze 
4 Grębałowianka Kraków 
5 Sokół Kocmyrzów 
6 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 
7 Zieleńczanka Zielonki 
8 Przebój Wolbrom 
9 Prądniczanka Kraków 
10 Bibiczanka Bibice 
11 Piliczanka Pilica 
Beniaminkowie:
12 Lot Balice
13 Pogoń Miechów
14 Prądnik Sułoszowa
Wszelkie sprawy związane z grupą będzie można załatwić w siedzibie MZPN.

Grupa II (organ prowadzący - Wydział Gier MZPN) 
1 Błękitni Modlnica 
2 Bronowianka Kraków 
3 Prokocim Kraków 
4 Garbarnia II Kraków 
5 Świt Krzeszowice 
6 Skawinka Skawina 
7 Iskra Radwanowice 
8 Piast Wołowice 
9 Borek Kraków 
10 Wieczysta Kraków 
11 Nadwiślan Kraków
Beniaminkowie:
12 TS Węgrzce (spadkowicz z IV ligi)
13 Hutnik II Kraków 
14 Wiślanie II Jaśkowice

Grupa III (organ prowadzący - Komisja Gier PPN Myślenice)
1 Gościbia Sułkowice 
2 LKS Mogilany 
3 Orzeł Myślenice 
4 Targowianka Targowisko 
5 Gdovia Gdów 
6 Tempo Rzeszotary 
7 Pasternik Ochojno
8 Raba Dobczyce 
9 Czarni Staniątki
10 Karpaty Siepraw 
11 Radziszowianka Radziszów
Beniaminkowie:
12 Dziecanovia Dziekanowice
13 LKS Śledziejowice
14 Wiarusy Igołomia


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [13]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Buttony

Ostatnie spotkanie

Gościbia II SułkowiceDziecanovia Dziekanowice
Gościbia II Sułkowice 0:9 Dziecanovia Dziekanowice
2018-06-23, 17:00:00
Sułkowice
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 308, wczoraj: 695
ogółem: 1 648 917

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.