LKS Dziecanovia Dziekanowice - strona oficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Kalendarium

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

Najnowsza galeria

Słodki smak szampana i awansu
Ładowanie...

Sport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Rokita Kornatka 3:2 Iskra Głogoczów
Wrzosy Osieczany 3:0 Clavia Świątniki Górne
Beskid Tokarnia 6:2 Górki Myślenice
Lubomir Wiśniowa 4:1 LKS Rudnik
Gościbia II Sułkowice 0:9 Dziecanovia Dziekanowice
Skalnik Trzemeśnia 4:3 LKS Trzebunia
Topór Tenczyn 3:3 Wróblowianka Kraków
Orzeł Nowa Wieś 4:0 Jordan Sum Zakliczyn

Wyszukiwarka

Aktualności

Pierwszy Mecz Do Rzeszotar! Znamy Terminarz Ligi Okręgowej!

  • autor: LKS Dziecanovia, 2018-07-12 10:40

Komisja Gier PPN Myślenice przedstawia terminarz Klasy Okręgowej Kraków gr. III, w wersji edytowalnej. Pierwszy mecz zagramy na wyjeździe z drużyną Tempo Rzeszotary ,natomiast 18 sierpnia (sobota)...

 

czytaj dalej...

Komisja Gier PPN Myślenice przedstawia terminarz Klasy Okręgowej Kraków gr. III, w wersji edytowalnej. Pierwszy mecz zagramy na wyjeździe z drużyną Tempo Rzeszotary ,natomiast 18 sierpnia (sobota) na naszym obiekcie w ramach pikniku z okazji dnia Dziecanovii zagramy z Targowianką Targowisko.

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: KRAKÓW: KLASA OKRĘGOWA GRUPA 3       RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 15-08-2018

1

Wiarusy Igołomia

- Czarni Staniątki

__________

 

 

 

2

Tempo Rzeszotary

- Dziecanovia Dziekanowice

__________

 

 

 

3

Targowianka Targowisko

- Gdovia Gdów

__________

 

 

 

4

Radziszowianka Radziszów

- Gościbia Sułkowice

__________

 

 

 

5

Raba Dobczyce

- Karpaty Siepraw

__________

 

 

 

6

Pasternik Ochojno

- LKS Mogilany

__________

 

 

 

7

Orzeł Myślenice

- LKS Śledziejowice

__________

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 18-08-2018/19-08-2018

8

Czarni Staniątki

- LKS Śledziejowice

__________

 

 

 

9

LKS Mogilany

- Orzeł Myślenice

__________

 

 

 

10

Karpaty Siepraw

- Pasternik Ochojno

__________

 

 

 

11

Gościbia Sułkowice

- Raba Dobczyce

__________

 

 

 

12

Gdovia Gdów

- Radziszowianka Radziszów

__________

 

 

 

13

Dziecanovia Dziekanowice

- Targowianka Targowisko

__________

 

 

 

14

Wiarusy Igołomia

- Tempo Rzeszotary

__________

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 25-08-2018/26-08-2018

15

Tempo Rzeszotary

- Czarni Staniątki

__________

 

 

 

16

Targowianka Targowisko

- Wiarusy Igołomia

__________

 

 

 

17

Radziszowianka Radziszów

- Dziecanovia Dziekanowice

__________

 

 

 

18

Raba Dobczyce

- Gdovia Gdów

__________

 

 

 

19

Pasternik Ochojno

- Gościbia Sułkowice

__________

 

 

 

20

Orzeł Myślenice

- Karpaty Siepraw

__________

 

 

 

21

LKS Śledziejowice

- LKS Mogilany

__________

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 01-09-2018/02-09-2018

22

Czarni Staniątki

- LKS Mogilany

__________

 

 

 

23

Karpaty Siepraw

- LKS Śledziejowice

__________

 

 

 

24

Gościbia Sułkowice

- Orzeł Myślenice

__________

 

 

 

25

Gdovia Gdów

- Pasternik Ochojno

__________

 

 

 

26

Dziecanovia Dziekanowice

- Raba Dobczyce

__________

 

 

 

27

Wiarusy Igołomia

- Radziszowianka Radziszów

__________

 

 

 

28

Tempo Rzeszotary

- Targowianka Targowisko

__________

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

29

Targowianka Targowisko

- Czarni Staniątki

__________

 

 

 

30

Radziszowianka Radziszów

- Tempo Rzeszotary

__________

 

 

 

31

Raba Dobczyce

- Wiarusy Igołomia

__________

 

 

 

32

Pasternik Ochojno

- Dziecanovia Dziekanowice

__________

 

 

 

33

Orzeł Myślenice

- Gdovia Gdów

__________

 

 

 

34

LKS Śledziejowice

- Gościbia Sułkowice

__________

 

 

 

35

LKS Mogilany

- Karpaty Siepraw

__________

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

36

Czarni Staniątki

- Karpaty Siepraw

__________

 

 

 

37

Gościbia Sułkowice

- LKS Mogilany

__________

 

 

 

38

Gdovia Gdów

- LKS Śledziejowice

__________

 

 

 

39

Dziecanovia Dziekanowice

- Orzeł Myślenice

__________

 

 

 

40

Wiarusy Igołomia

- Pasternik Ochojno

__________

 

 

 

41

Tempo Rzeszotary

- Raba Dobczyce

__________

 

 

 

42

Targowianka Targowisko

- Radziszowianka Radziszów

__________

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

43

Radziszowianka Radziszów

- Czarni Staniątki

__________

 

 

 

44

Raba Dobczyce

- Targowianka Targowisko

__________

 

 

 

45

Pasternik Ochojno

- Tempo Rzeszotary

__________

 

 

 

46

Orzeł Myślenice

- Wiarusy Igołomia

__________

 

 

 

47

LKS Śledziejowice

- Dziecanovia Dziekanowice

__________

 

 

 

48

LKS Mogilany

- Gdovia Gdów

__________

 

 

 

49

Karpaty Siepraw

- Gościbia Sułkowice

__________

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

50

Czarni Staniątki

- Gościbia Sułkowice

__________

 

 

 

51

Gdovia Gdów

- Karpaty Siepraw

__________

 

 

 

52

Dziecanovia Dziekanowice

- LKS Mogilany

__________

 

 

 

53

Wiarusy Igołomia

- LKS Śledziejowice

__________

 

 

 

54

Tempo Rzeszotary

- Orzeł Myślenice

__________

 

 

 

55

Targowianka Targowisko

- Pasternik Ochojno

__________

 

 

 

56

Radziszowianka Radziszów

- Raba Dobczyce

__________

 

 

 

 

Kolejka 9 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

57

Raba Dobczyce

- Czarni Staniątki

__________

 

 

 

58

Pasternik Ochojno

- Radziszowianka Radziszów

__________

 

 

 

59

Orzeł Myślenice

- Targowianka Targowisko

__________

 

 

 

60

LKS Śledziejowice

- Tempo Rzeszotary

__________

 

 

 

61

LKS Mogilany

- Wiarusy Igołomia

__________

 

 

 

62

Karpaty Siepraw

- Dziecanovia Dziekanowice

__________

 

 

 

63

Gościbia Sułkowice

- Gdovia Gdów

__________

 

 

 

 

Kolejka 10 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

64

Czarni Staniątki

- Gdovia Gdów

__________

 

 

 

65

Dziecanovia Dziekanowice

- Gościbia Sułkowice

__________

 

 

 

66

Wiarusy Igołomia

- Karpaty Siepraw

__________

 

 

 

67

Tempo Rzeszotary

- LKS Mogilany

__________

 

 

 

68

Targowianka Targowisko

- LKS Śledziejowice

__________

 

 

 

69

Radziszowianka Radziszów

- Orzeł Myślenice

__________

 

 

 

70

Raba Dobczyce

- Pasternik Ochojno

__________

 

 

 

 

Kolejka 11 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

71

Pasternik Ochojno

- Czarni Staniątki

__________

 

 

 

72

Orzeł Myślenice

- Raba Dobczyce

__________

 

 

 

73

LKS Śledziejowice

- Radziszowianka Radziszów

__________

 

 

 

74

LKS Mogilany

- Targowianka Targowisko

__________

 

 

 

75

Karpaty Siepraw

- Tempo Rzeszotary

__________

 

 

 

76

Gościbia Sułkowice

- Wiarusy Igołomia

__________

 

 

 

77

Gdovia Gdów

- Dziecanovia Dziekanowice

__________

 

 

 

 

Kolejka 12 w dniach 27-10-2018/28-10-2018

78

Czarni Staniątki

- Dziecanovia Dziekanowice

__________

 

 

 

79

Wiarusy Igołomia

- Gdovia Gdów

__________

 

 

 

80

Tempo Rzeszotary

- Gościbia Sułkowice

__________

 

 

 

81

Targowianka Targowisko

- Karpaty Siepraw

__________

 

 

 

82

Radziszowianka Radziszów

- LKS Mogilany

__________

 

 

 

83

Raba Dobczyce

- LKS Śledziejowice

__________

 

 

 

84

Pasternik Ochojno

- Orzeł Myślenice

__________

 

 

 

 

Kolejka 13 w dniach 03-11-2018/04-11-2018

85

Orzeł Myślenice

- Czarni Staniątki

__________

 

 

 

86

LKS Śledziejowice

- Pasternik Ochojno

__________

 

 

 

87

LKS Mogilany

- Raba Dobczyce

__________

 

 

 

88

Karpaty Siepraw

- Radziszowianka Radziszów

__________

 

 

 

89

Gościbia Sułkowice

- Targowianka Targowisko

__________

 

 

 

90

Gdovia Gdów

- Tempo Rzeszotary

__________

 

 

 

91

Dziecanovia Dziekanowice

- Wiarusy Igołomia

__________

 

 

 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [49]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Buttony

Ostatnie spotkanie

Gościbia II SułkowiceDziecanovia Dziekanowice
Gościbia II Sułkowice 0:9 Dziecanovia Dziekanowice
2018-06-23, 17:00:00
Sułkowice
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 59, wczoraj: 221
ogółem: 1 647 973

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.