Brak aktywnych ankiet.

Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ MŁODZIKÓW!

• autor: LKS Dziecanovia, 2018-11-04 15:23

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ MŁODZIKÓW

Tydzień temu dobiegła końca runda jesienna sezonu 2018/2019. Drużyna naszych Młodzików uczestniczyła w rozgrywkach II Ligi Myślenickiej i była - jak już wspominaliśmy - debiutantem na tym poziomie rozgrywkowym. Niestety, poprzeczka okazała się zbyt wysoka i na wiosnę ponownie zagramy o jeden szczebel niżej. Czas na krótkie podsumowanie tego okresu, który już za nami.

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ MŁODZIKÓW

BRAMKI I ASYSTY
Pamiętamy, że najważniejsza jest dobra zabawa i wynik jest sprawą drugorzędną, ale(!) ktoś te bramki musiał zdobywać. Tutaj na szczególne wyróżnienie zasługuje Miłosz Kaczor, który zdobył zdecydowaną większość bramek w tej rundzie. Co ciekawe, podobnym wynikiem, ale w statystyce asyst może popisać się Adam Idzi, którego podania wykańczał właśnie Miłosz. Oby tak dalej chłopaki!

FREKWENCJA
Na początku rundy trener Konrad zapowiedział, że w głównej mierze gra w meczach będzie zależała od frekwencji na treningach. Obiecał również, że 2-3 zawodników z najlepszym wynikiem dostanie nagrodę. Ci, którzy chodzili najczęściej, osiągnęli również największe postępy i dało się to zobaczyć gołym okiem. Tak więc: Najwyższą frekwencję w tym okresie uzyskał Adam Idzi, który opuścił zaledwie jeden(!) trening. Dalej, na pochwałę zasługuje również Dawid Zadak, który dzięki udziałom w treningach podniósł swoje umiejętności piłkarskie. Następnie, aż 3 zawodników zanotowało taki sam wynik (18/25 treningów), lecz spośród nich tylko Mikołaj był na obozie co przesądziło o trzecim miejscu w tej kategorii. Popularny Rodzyn dzięki temu "ubiegł" Jakuba Nosala oraz Artura Kobiałkę. Tak trzymać chłopaki! Warto dodać, że w trakcie rundy dołączyło do nas kilku nowych zawodników, lecz ciężko było porównać ich wyniki z tymi, którzy trenowali od początku.

WYNIKI BIEGOWE
Podczas trwania rundy zostały przeprowadzone testy biegowe: na szybkość oraz wytrzymałość. Chłopcy, którzy ukończyli 12 rok życia w biegu długim mieli większy dystans do pokonania niż młodsi. Natomiast na krótkim dystansie wszyscy byli klasyfikowani razem. Zatem, w biegu na 50m najszybszy okazał się Jakub Nosal. Kuba również uzyskał najlepszy wynik na długim dystansie w kategorii powyżej 12 lat. W kategorii młodszej najlepszy rezultat w biegu długim osiągnął Adam Idzi.

NOWE TWARZE
Jak już wspominaliśmy, podczas rundy jesiennej dołączyło do nas kilku nowych zawodników i jedna zawodniczka. Są to: Konrad Chrast, Przemysław Suder, Nikodem Feliks, Radosław Wrona, Zuzanna Załubska oraz Emil Strojny. Trzeba podkreślić, że ich frekwencja również była na wysokim poziomie i miejmy nadzieję, że w okresie zimowym powalczą o jak najlepszy wynik!

TRENINGI NA HALI
Czas na przerwę zimową, ale to wcale nie oznacza, że będziemy odpoczywać. Już od najbliższej środy ruszamy z treningami na hali. Natomiast już 18 listopada bierzemy udział w halowym turnieju w Koszycach. Treningi na hali odbywają się w każdą środę na hali RCOS Dobczyce w godzinach 17:00-18:30 oraz w każdy czwartek na hali ZS Dobczyce w godzinach 18:00-19:30!

#MłodaDziexa

Autor: Treść:pozostało znaków:

Dziecanovia DziekanowiceWiarusy Igołomia
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia
2018-11-03, 14:00:00
Rudnik
    relacja »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ftb2user_1533835276. 141