Nowa funkcja!!!

• autor: LKS Dziecanovia, 2010-08-05 19:40

Próbując szukać rozwiązań które ułatwiłyby wam codzienne życie wpadliśmy na nowy pomysł który może w niedalekiej przyszłości zaistnieć w naszym serwisie...

Dalsza część w rozwinięciu

UWAGA!!! NIE DECYDUJ NIM NIE PRZECZYTASZ CAŁEGO TEMATU!!!

PROSIMY O OPINIE W KOMENTARZACH!!!

...Mianowicie,  aktualności, ogłoszenia oraz wszelkie informacje przez sms.  Przykład:

1. Godzina 21:00 - Na stronie pojawia się news:

„UWAGA!!! Zmiana w harmonogramie. Jutrzejszy mecz seniorów który miał się odbyć o godzinie 12:00 zostaje przesunięty o jedną godzinę w tył… (Tutaj jeszcze parę szczegółów) ”

2.  Godzina 21:02 – Do wszystkich osób które potwierdziły chęć przystąpienia do usługi zostają wysłane sms-y o następującej treści:

„Uwaga! Wiadomość o wysokim priorytecie. Jutrzejszy mecz seniorów który miał odbyć się o godzinie 12:00 zostaje przesunięty o godzinę w tył. Aby poznać szczegóły odwiedź naszą stronę.”

3.  Użytkownik który dostał sms-a wchodzi na stronę WWW i czyta dodatkowe wiadomości aby nie spóźnić się na mecz, a użytkownik który go nie dostał zanim ruszy na mecz który miał odbyć się o godzinie 12:00 sprawdzi jeszcze stronę w celu potwierdzenia i czego się dowie?? Że jest spóźniony i przez to jego drużyna może przegrać!!!

Oczywiście system sms-ów będzie działał w określonych przez Ciebie przypadkach, tzn.

1. Jeżeli chcesz otrzymywać sms-y tylko z wiadomościami o wysokim priorytecie
  2. Jeżeli chcesz otrzymywać sms-y z wszystkimi aktualnościami na stronie, wynikach meczu, itp.
  3. Dowolna opcja wybrana przez Ciebie.

Jednak jak wszyscy wiecie sms-y nie są darmowe.

Cena tej usługi wachałaby się od ilości zamówionych sms-ów. Sms-y zamawiałoby się(jak na ironię) przez wysłanie sms o podwyższonej wartości, tzn.

Wysyłasz sms za 1.22zł z VAT i otrzymujesz 4SMS W zamian

Wysyłasz sms za 2.44zł z VAT i otrzymujesz 8SMS W zamian

Itd. Jednak pełny cennik oraz instrukcję uruchomienia usługi dodamy na stronę gdy odpowiednia ilość osób wyrazi chęć  przystąpienia do programu.

Jeżeli wyrażasz chęć  przystąpienia do programu wypełnij poniższy formularz według następującego wzoru:

Twój mail: Swój e-mail lub Gadu Gadu, Temat wiadomości : "SMS", a w pustym oknie swój nr.tel.kom

Trwa pobieranie formularza...dodatki na bloga

autor: ~anonim 2010-08-05 22:40:47

avatar Hmm pomysł całkiem ciekawy tylko czy ludzie to kupią?

autor: dziecanovia 2010-08-05 23:04:16

Profil dziecanovia w Futbolowo nowlasnie czy kupia jeśli nie spróbujemy to się nie dowiemy ;p

autor: ~anonim 2010-08-06 13:10:33

avatar no trzeba próbowac roznych rzeczy ,to moze byc ciekawe:):) pozniej najwyzej dopracowac:):)