Smutna Porażka W Lidze... Passa Przerwana Na Liczbie 34

Opatkowianka Opatkowice - Dziecanovia Dziekanowice 4:3 (2:1)

Sędziował: Wójtowicz Łukasz
Asystenci: Czerwień Mateusz, Wątorek Krzysztof

Dziecanovia: Michalik - Bergel, Stasiak.M, Błaszczyk, Miękina.P - Wojarowski, Hankus, Stasiak.D (45-Wandas), Szot - Oberwan - Waligóra
Rezerwowi: Wandas, Miękina.T, Kupiec

W sobotę, 04.09.2010r. w Opatkowicach został rozegrany mecz piątej kolejki A-klasy myślenickiej między Dziecanovią a Opatkowianką....

czytaj dalej...

Opatkowianie wystawili w pierwszym składzie byłego gracza Dziecanovii - Krzysztofa Żamojdzika(30l.). Nasza drużyna weszła na boisko z dobrymi humorami ponieważ byli świadomi że nie przegrali już 34 razy z rzędu. Chcieli oni przedłużyć dobrą passę jednak przyszedł czas na przegraną.Nasza drużyna wystąpiła w osłabionym składzie - brakowało 4 podstawowych graczy m.in trenera Pawła Nowaka. Szansę na wykazanie się dostali m.in: Michalik, Stasiak.D oraz Hankus.Niestety tylko jednemu udało się pokazać z lepszej strony. Tym zawodnikiem był Hankus. Już na samym początku meczu potwierdził swoje aspiracje, strzelając pierwszą bramkę dla drużyny gości dobrym uderzeniem z okolic półkola pola karnego.W tym momencie wygrywaliśmy 0-1. Później przy rozgrywaniu piłki przez naszą obronę jeden z napastników Opatkowianki przejął futbolówkę przerywając podanie naszych graczy. Zawodnik z Opatkowic strzelił lekko na naszą bramkę, a źle ustawiony bramkarz nie miał szans na obronę tego strzału.Ten gol podniósł na duchu drużynę przeciwną co zaskutkowało kolejną bramką jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy. Do przerwy przegrywaliśmy już 2-1. Po gwizdku sędziego w naszej drużynie nastąpiła zmiana. W miejsce Daniela Stasiaka który rozegrał zły mecz na boisko wprowadzony został Grzegorz Wandas. W drugiej połowie straciliśmy jeszcze dwie bramki. Wszyscy spodziewali się wysokiej przegranej Dziecanovii jednak nasi zawodnicy "nie dali się" i walczyli do samego końca czego skutkiem były dwie strzelone przez nas bramki.W tym momencie gra zaczęła być nerwowa ponieważ Opatkowianka obawiała się, że Dziecanovia może jednak wywieźć z Opatkowic chociaż jeden punkt. Jednak skończyło się na wyniku 4-3.Niestety był to pierwszy przegrany mecz ligowy od ponad 16-stu miesięcy.

Zaloguj Się (Zarejestruj Jeśli Jeszcze Nie Masz U Nas Konta) I ...... ???

Tu Możesz Oddać Głos Na Zawodników Występujących W Tym Meczu...!