Dziecanovia Dziekanowice - Zielonka Gamar Wrząsowice 5-1 (0:0)

Skład Dziecanovia: Miazga – Wysopal, Nowak, Stasiak M. Wrona – Wojnarowski, Kupiec, Kudzia, Michalik (45 Rudek D.), Maryon (85 Stasiak D.) - Łyżczarz (70 Rudek M.)

Ławka Rezerwowych:

Rudek M. Rudek D. Stasiak D.

Zmiany Dziecanovia:

45min. Rudek D. za Michalik

70min. Rudek M. za Łyżczarz

85min. Stasiak D. za Maryon

Skład Zielonka: Jurek - Śleboda, Wejner (75 Mrowca) Turcza, M.Sarga - Proficz, Mikołajczyk (55 Prorok), Ł.Sarga (60 Miśkiewicz), Grzesiak, Kornio - Filipczyk (45 Nogieć)

Zmiany Zielonka:

45min. Nogieć za Flipczyka

55min. Prorok za Mikołajczyka

60min. Miśkiewicz za Ł. Sarge

75min. Mrowca za Wejnera

Relacja:

Dziecanovia mająca bardzo trudny układ meczów w pierwszej części rundy, zanotowała 3 zwycięstwo z rzędu. Zielonka, po utracie awansu do V ligi w ostatnich minutach poprzedniego sezonu, w tym nie może odnaleźć rytmu.

W pierwszej połowie obydwa zespoły ostrożnie badały swoje siły, przy okazji zmagając się z ogromnym upałem. Jedyna godna odnotowania akcja, to strzał Maryona w poprzeczkę w sytuacji sam na sam. Druga połowa to koncert zawodników Dziecanovii. W 55 min. po podaniu D. Rudka wzdłuż 10 metra Maryon zdobył pierwszego ze swoich 4 goli, kilka minut potem skorzystał z precyzyjnej asysty Łyszczarza. Przy stanie 2:0 dla gospodarzy Zielonka, na kilka minut przejęła inicjatywę: najpierw Proficz przestrzelił z 5 metrów nad poprzeczką, potem strzał głową Nogiecia znakomicie obronił Miazga, aż wreszcie Profic strzałem z 4 metrów zdobył kontaktowego gola. Potem niepodzielnie dominowała Dziecanovia. Bohater meczu Maryon strzelił kolejne 2 bramki, a piątą dołożył Kupiec (przy wszystkich golach asystował Wojnarowski). By tego było, mało gospodarze zmarnowali jeszcze 2 dogodne sytuacje.

Zaloguj Się (Zarejestruj Jeśli Jeszcze Nie Masz U Nas Konta) I ...... ???

Zapraszamy :D

Nie możesz typować wyników w Naszej Lidze Typerów, nie możesz oddawać głosów na zawodników po każdych meczach Zarejestruj Się Tutaj to bardzo proste.

Rejestrujesz się, logujesz i typujesz w zakładce Liga Typerów

oraz głosujesz po każdym zakończonym meczu po prawej stronie jest tam umieszczony moduł "Ostatnie Spotkanie" a w nim przycisk "Oceny Zawodników"