Dziecanovia Dziekanowice - LKS Rudnik 2-1 (1-0)

Skład Dziecanovia: Zabawa - Kupiec, Rudek M. Turcza, Łyżczarz R. - Michalik (55. Tylek), Wilk, Kapusta, Wojnarowski, Łyżczarz S. (88 Stasiak D.) - Maryon

Ławka Rezerwowych:

Miazga - Stasiak D, Rudek D. Tylek,

Zmiany Dziecanovia:

55min.Tylek za Michalika

88min. Stasiak D. za Łyżczarz S.

Skład Rudnik: Szuba - Cięciel, M.Dynur, T.Klimczyk (67 Gancarczyk), Marek - Pakosz (59 Cebula), Ł.Klimczyk, Listwan, Szlachetka (77 Piątek) - Chmielik, Filipek (77 Gogola)

Zmiany Rudnik:

59min. Cebula za Pakosz

67min. Gancarczyk za Klimczyk T.

77min. Piątek za Szlachetka

77min. Gogola za Filipek

Zółte Kartki: Maryon, Kapusta - Szuba, M. Dynur

Czerwone Kartki:: Szuba 87 (krytyka sędziego)

Kibiców: 100

Sędziowali: Bartłomiej Hajdas oraz Mariusz Maślerz i Grzegorz Mróz (Myślenice)

Pojedynek dwóch czołowych drużyn tej grupy Klasy A zakończył się sukcesem Dziecanovii. Podopieczni Łukasza Włodarczyka pokonali, grając w roli gospodarza w Raciechowicach, LKS Rudnik 2:1 (1:0).  Pierwsza połowa tego spotkania zakończyła się prowadzeniem gospodarzy. W polu karnym faulowany był Maryon i decyzja sędziego mogła być tylko jedna - rzut karny. Z 11m nie pomylił się Turcza i piłka zatrzymała się w sieci. Wcześniej gola mogli zdobyć goście, jednak tego dnia szczęście nie było po ich stronie. Próby Pakosza czy też Filipka nie powędrowały do właściwego celu. A szkoda bo akcje po których rudniczanie straszyli gospodarzy były nader interesujące. Więcej ciekawego wydarzyło  się po zmianie stron.

Szybko za odrabianie strat wzięli się przyjezdni. Sprytnie rozegrany rzut wolny pośredni na gola zamienił Chmielik. Później na boisku oglądaliśmy sporo walki i szybkich kontr. Po stronie gospodarzy wyróżnili się Maryon i S.Łyżczarz zaś po drugiej stronie największe zagrożenie siał strzelec gola Chmielik. Decydująca o losach meczu akcja rozegrała się sześć minut przed końcem zawodów. Przed polem karnym Szuby powstało spore zamieszanie, nastanie futbolówka trafiła na prawą stronę pola karnego do Kapusty. Pomocnik Dziecanovi przymierzył idealnie i wśród jego kolegów a także kibiców zapanowała euforia. Gracze Rudnika szybko wznowili grę chcąc wyrównać stan zawodów. Jednak defensywa Dziecanovi nie dała się już sforsować i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Goście kończyli mecz w "10" gdyż w 87 minucie boisko opuścić musiał bramkarz Marek Szuba, któremu arbiter pokazał czerwoną kartkę za krytykę decyzji.

Już wkrótce zostanie dodany film z tego spotkania:

Zaloguj Się (Zarejestruj Jeśli Jeszcze Nie Masz U Nas Konta) I ...... ???

Zapraszamy :D

Nie możesz typować wyników w Naszej Lidze Typerów, nie możesz oddawać głosów na zawodników po każdych meczach Zarejestruj Się Tutaj to bardzo proste.

Rejestrujesz się, logujesz i typujesz w zakładce Liga Typerów

oraz głosujesz po każdym zakończonym meczu po prawej stronie jest tam umieszczony moduł "Ostatnie Spotkanie" a w nim przycisk "Oceny Zawodników"